• Adele (bez makijażu) i Lady GaGa jak malowana
  "Zawsze bardzo starannie się ubieram, nawet gdy idę wyrzucić śmieci" – mawiała legendarna Joann Crawford. Ale czasy się zmieniły i gwiazdy też mamy inne. Dziś w dobrym tonie jest pokazać swą prawdziwą twarz nie tylko pod śmietnikiem, ale całemu światu za pośrednictwem portali społecznościowych. O tym, jak modne jest publikowanie fotek bez makijażu, niech świadczy nasza galeria ze zdjęciami najsłynniejszych przedstawicielek sceny muzycznej. Także krajowej, bo i do Polski dotarł ten trend.
 • Madonna i Lady GaGa – dwie królowe?
  W dorocznym plebiscycie czytelników "Billboardu" nie było mocnych na Madonnę. Królowa popu zdetronizowała konkurencję na wszystkich frontach – wyróżniono ją w 5 kategoriach, w tym za najbardziej pamiętny spór. Tytuł przypadł sławetnej wymianie zdań Madonny i Lady GaGi na temat podobieństw ich utworów. Oto muzyczny rok 2012 według prestiżowego magazynu...
 • Adele krytykuje goliznę
  Adele skrytykowała wokalistki, które walczą o popularność pokazując nagie ciała w teledyskach. Rihanna, Lady GaGa i inne gwiazdy, które rozbierają się w klipach, w rzeczywistości nie wyglądają tak idealnie, jak na szklanym ekranie.
 • Taylor Swift i Justin Bieber – Najbogatsze gwiazdy przed trzydziestką
  Taylor Swift jest najlepiej zarabiającą gwiazdą muzyki przed 30. rokiem życia. Listę "Best Paid Celebrities Under 30" – tradycyjnie już przygotowaną przez magazyn "Forbes" – zdominowały w tym roku kobiety, ale drugie miejsce zajął Justin Bieber. Swift, z zarobkami za 2010 rok w wysokości 57 mln dolarów, w pokonanym polu zostawiła takie gwiazdy jak Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry i Kristen Stewart.
 • Wszyscy chcą śpiewać z Adele
  Madonna, Lady Gaga, Kelly Clarkson, Estelle, George Michael – lista muzyków, którzy zgłosili się do Adele z propozycją stworzenia duetu jest bardzo długa. Brytyjka jednak wszystkim grzecznie odmawia.
 • Rihanna na okładce "Vogue"
  Które słynne kobiety w 2011 roku były ikonami mody? Jak się okazuje, tryumfy święcą piosenkarki, a nie modelki. Znane wokalistki błyszczały nie tylko na scenie, ale i na okładkach kolorowych magazynów, projektowały własne kolekcje, współpracowały ze znanymi domami mody a ich styl stawał się inspiracją dla całych rzesz fanek.
 • Adele poruszyła cały świat
  Ten rok bez wątpienia należał do brytyjskiej wokalistki Adele. "Gdy usłyszałem jej płytę po raz pierwszy, wiedziałem, ze coś się zdarzyło" – mówi znany dziennikarz Piotr Metz i komentuje najważniejsze tematy muzyczne mijających dwunastu miesięcy.
 • Adele z "21" pobiła rekord Ushera
  Brytyjska wokalistka w ciągu 12 miesięcy mijającego roku sprzedała więcej płyt, niż jakikolwiek inny wykonawca.
 • 1. Adele - "21" - 4 817 000 sprzedanych egzemplarzy
  Dziennikarze magazynu "Times" sporządzili listę najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. Konkurencję wyraźnie zdystansowała Adele z płytą "21". Oto zestawienie 10 najbardziej pożądanych płyt na rynku brytyjskim w 2011 roku.
 • 1. Adele
  Rankingi i listy przebojów to specjalność magazynu "Billboard". Każdego roku prestiżowy magazyn podsumowuje wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy w świecie muzyki. Amerykanie przygotowali kilkadziesiąt różnych zestawień, a wśród nich to najważniejsze – listę artystów roku 2011. Oto najjaśniej nam świecące gwiazdy muzyki według "Billboardu".