• Christina Aguilera
  Christina Aguilera wcieliła się w koleżanki po fachu w reklamie programu "The Voice".
 • Rita Ora ALS Ice Bucket Challenge
  Akcja oblewania się kubłem zimnej wody rozlewa się na cały świat. I coraz chętniej przyłączają się do niej znane postaci, również te ze sceny muzycznej. Rzecz polega na oblewaniu się lodowatą wodą, a następnie nominowaniu kolejnych "ofiar". Każdy ma dobę na wykonanie zadania, jeśli nie, musi wpłacić 100 dolarów na rzecz kampanii wspierającej ludzi cierpiących na stwardnienie zanikowe boczne. W przedsięwzięcie zaangażowali się celebryci, politycy oraz zwykli ludzie. Filmiki dokumentujące oblewanie się wodą od wielu dni krążą po sieci. Zobaczcie sławy, które postanowiły się "hartować" w zbożnym celu.
 • Oprah Winfrey
  Amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka Oprah Winfrey jest najlepiej zarabiającą kobietą w Hollywood - tak wynika z rankingu opublikowanego przez renomowany magazyn "Forbes".
 • Lady GaGa bije kolejne rekordy na Twitterze
  Lady GaGa ustanowiła nowy rekord na Twitterze. Wpisy ekscentrycznej wokalistki śledzi już ponad 25 milionów osób.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • Madonna na Super Bowl
  Królowa popu ostatnio częściej wypowiada się na temat swojej największej rywalki. Było już o Lady Gadze i gejach, a teraz... W opinii Madonny Lady GaGa nie jest tak silna psychicznie, jak Britney Spears.
 • Lady GaGa mocno przereklamowana?
  Muzyczna skandalistka pokonała Justina Biebera i Britney Spears w rankingu najbardziej przereklamowanych gwiazd 2011 roku.
 • Kaiser Chiefs promują ostatni album "The Future Is Medieval"
  Zespół Kaiser Chiefs zaprosił na plan swojego nowego teledysku sobowtórki Britney Spears, Lady GaGi oraz Beyoncé.
 • Leona Lewis krytykuje nazbyt wyuzdane gwiazdy pop
  Brytyjska piosenkarka postanowiła skrytykować swoje koleżanki po fachu. Leona Lewis uważa, że dzisiejsze gwiazdy pop zbytnio emanują swoją seksualnością.
 • Britney Spears nagrodzona "Video Vanguard Award" i za "Najlepszy teledysk – pop" ("Till The World Ends")
  Tegoroczna gala MTV Video Music Awards należała do Katy Perry i Adele – każda z pań otrzymała po 3 statuetki. Katy zgarnęła przy tym najważniejszą nagrodę tego wieczoru w kategorii "Teledysk roku". Lady Gaga pojawiła się na ceremonii jako swoje męskie alter ego Joe Calderone i wręczyła statuetkę "Video Vanguard Award" swojej konkurentce Britney Spears. Zaś Beyonce potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Oto laureaci i goście 28 gali MTV Video Music Awards.