• 1. Katy Perry zarobiła najwięcej w 2015 roku – 135 milionów dolarów
  Magazyn "Forbes" podliczył zarobki gwiazd muzyki w 2015 roku. Dziennikarzom wyszło, że największe zasilenie konta zanotowała Katy Perry.
 • 1. Katy Perry zarobiła najwięcej w 2015 roku – 135 milionów dolarów
  Magazyn "Forbes" podliczył zarobki gwiazd muzyki w 2015 roku. Dziennikarzom wyszło, że największe zasilenie konta zanotowała Katy Perry.
 • 10 najlepiej opłacanych muzyków na nowej liście magazynu "Forbes"
  Jak co roku dziennikarze magazynu "Forbes" podliczyli zarobki gwiazd sceny muzycznej i wyliczyli, że królowa wciąż jest tylko jedna. Madonna w ciągu dwunastu miesięcy (od czerwca 2012 roku do czerwca 2013) wzbogaciła się o astronomiczną kwotę 125 milionów dolarów! Oto złota dziesiątka najnowszego rankingu najlepiej zarabiających muzyków:
 • 1. Madonna – 125 milionów dolarów
  Miesięcznik "Forbes" opublikował listę celebrytów, którzy w okresie od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 zarobili najwięcej. Na szczycie zestawienia znalazła się Madonna z zyskiem rzędu 125 milionów dolarów.
 • Lady GaGa – 80 milionów dolarów
  Kontuzja biodra zmusiła ją do skrócenia trasy koncertowej "Born This Way", a mimo to Lady GaGa nie dała się wyprzedzić. Amerykańska gwiazda muzyki pop zajęła pierwsze miejsce w przygotowanym przez magazyn "Forbes" zestawieniu najlepiej zarabiających muzyków, którzy nie przekroczyli 30. roku życia.
 • 2. Lady GaGa
  Już po raz piąty w swojej karierze Oprah Winfrey została przez magazyn "Forbes" wybrana najbardziej wpływową gwiazdą na świecie. Drugie miejsce w rankingu zajęła Lady Gaga, a trzecie Steven Spielberg. Poprzednia liderka rankingu, Jennifer Lopez spadła na 12 miejsce. W pierwszej dziesiątce rankingu za rok 2013 królują gwiazdy muzyki, a przedstawia się następująco:
 • Oprah Winfrey
  Amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka Oprah Winfrey jest najlepiej zarabiającą kobietą w Hollywood - tak wynika z rankingu opublikowanego przez renomowany magazyn "Forbes".
 • Najpotężniejsze kobiety świata - Angela Merkel
  Najbardziej wpływowe kobiety świata zajmują się biznesem, polityką, modą. Wiele z nich pracuje w mediach czy też firmach technologicznych lub prowadzi organizacje charytatywne. Według opublikowanego w środę rankingu magazynu "Forbes" na czele listy wciąż utrzymuje się kanclerz Niemiec Angela Merkel. Tuż za nią plasują się: amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton oraz prezydent Brazylii Dilma Rousseff.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • 1. Madonna – 650 milionów dolarów
  Królowa popu pokonała króla. W przygotowanym przez magazyn "Forbes" zestawieniu najbogatszych gwiazd muzyki Madonna wyprzedziła Michaela Jacksona. Jej majątek wyceniono na 650 milionów dolarów. Dziennikarze przeanalizowali nie tylko zarobki artystów, ale również ich wydatki. Oto 20 milionerów branży muzycznej...