• The Weeknd miał aż siedem nominacji do Grammy. Skończyło się na dwóch...
  Niewielkie koncerty, wspomnienia o muzykach, którzy odeszli w ostatnim czasie i statuetki dla Taylor Swift, Kendricka Lamara oraz grupy Alabama Shakes – tak wyglądała 58. ceremonia rozdania muzycznych nagród Grammy, która w nocy odbyła się w Los Angeles. Choć można jeszcze dodać wpadkę podczas występu Adele i gitarę rzuconą przez Justina Biebera.
 • Beyoncé Knowles i Jay Z na Met Ball 2015
  Rihanna wyglądała jak omlet, a Beyoncé, Jennifer Lopez i Kim Kardashian były prawie nagie, więcej odsłaniając niż zakrywając w półprzezroczystych kreacjach – to najczęstsze komentarze po tegorocznej gali Costume Institute Anny Wintour, jednej z najważniejszych imprez roku za oceanem.
 • Rita Ora ALS Ice Bucket Challenge
  Akcja oblewania się kubłem zimnej wody rozlewa się na cały świat. I coraz chętniej przyłączają się do niej znane postaci, również te ze sceny muzycznej. Rzecz polega na oblewaniu się lodowatą wodą, a następnie nominowaniu kolejnych "ofiar". Każdy ma dobę na wykonanie zadania, jeśli nie, musi wpłacić 100 dolarów na rzecz kampanii wspierającej ludzi cierpiących na stwardnienie zanikowe boczne. W przedsięwzięcie zaangażowali się celebryci, politycy oraz zwykli ludzie. Filmiki dokumentujące oblewanie się wodą od wielu dni krążą po sieci. Zobaczcie sławy, które postanowiły się "hartować" w zbożnym celu.
 • 10 najlepiej opłacanych muzyków na nowej liście magazynu "Forbes"
  Jak co roku dziennikarze magazynu "Forbes" podliczyli zarobki gwiazd sceny muzycznej i wyliczyli, że królowa wciąż jest tylko jedna. Madonna w ciągu dwunastu miesięcy (od czerwca 2012 roku do czerwca 2013) wzbogaciła się o astronomiczną kwotę 125 milionów dolarów! Oto złota dziesiątka najnowszego rankingu najlepiej zarabiających muzyków:
 • 1. Rihanna królową YouTube
  Rihanna jest nową królową serwisu YouTube. Teledyski gwiazdy przekroczyły rekordową liczbę blisko czterech miliardów wyświetleń. 25-latka pokonała konkurencję w postaci Justina Biebera, Psy i Eminema.
 • Justin Bieber podczas koncertu w Łodzi
  Prawie połowa fanów Justina Biebera na Twitterze to użytkownicy fikcyjni.
 • Linkin Park doczekał się miliarda odsłon na YouTube
  Linkin Park jest pierwszym rockowym zespołem, który doczekał się miliarda odsłon na YouTube.
 • 1. Rihanna
  Media społecznościowe stają się coraz lepszym miernikiem popularności gwiazd, ale też coraz potężniejszym narzędziem w ich rękach – piszą komentatorzy magazynu "Forbes" przy okazji publikacji listy sław z największą liczbą fanów na dwóch największych portalach tego typu – Twitterze i Facebooku. W rankingu zdecydowany prym wiodą gwiazdy estrady, a jako jedyny spoza branży muzycznej do pierwszej dziesiątki dostał się Cristiano Ronaldo...
 • Taylor Swift i Justin Bieber – Najbogatsze gwiazdy przed trzydziestką
  Taylor Swift jest najlepiej zarabiającą gwiazdą muzyki przed 30. rokiem życia. Listę "Best Paid Celebrities Under 30" – tradycyjnie już przygotowaną przez magazyn "Forbes" – zdominowały w tym roku kobiety, ale drugie miejsce zajął Justin Bieber. Swift, z zarobkami za 2010 rok w wysokości 57 mln dolarów, w pokonanym polu zostawiła takie gwiazdy jak Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry i Kristen Stewart.
 • Lady GaGa bije kolejne rekordy na Twitterze
  Lady GaGa ustanowiła nowy rekord na Twitterze. Wpisy ekscentrycznej wokalistki śledzi już ponad 25 milionów osób.