• Kadr z teledysku "Wanna na Wawelu"
    Lech Janerka po 14 latach przerwy prezentuje pierwszy oficjalny singiel i teledysk. "Wanna na Wawelu" jest zapowiedzią nowego, długo wyczekiwanego albumu artysty, który ukaże się jesienią tego roku. Nagraniu towarzyszy ciekawy teledysk stworzony przez Rafała Garcarka.
  • Maciej Maleńczuk na Fryderykach 2015
    Faworytem był Artur Rojek, ale – mimo pięciu nominacji – został wyróżniony tylko jedną nagrodą. Królową wieczoru okazała się natomiast Natalia Przybysz, która nie tylko odebrała dwie statuetki, ale zaskoczyła wszystkich duetem z Krzysztofem Zalewskim. Galę Fryderyków 2015 retransmitowała telewizyjna Dwójka, ale o wiele ciekawiej działo się w Teatrze Polskim poza sceną. Zobaczcie sami...
  • Natalia Przybysz na Fryderykach 2015
    Tegoroczne Fryderyki – nagrody polskiego przemysłu muzycznego – zostały wręczone. Największymi zwycięzcami okazali się Marcin Wasilewski i (wbrew przewidywaniom bukmacherów) Natalia Przybysz, którzy imprezę opuścili z dwiema statuetkami w rękach.
  • CeZik to człowiek orkiestra, który nie raz już udowodnił, że potrafi zagrać dosłownie na wszystkim. Ostatnio w roli instrumentu wykorzystał ... rower. Zobacz jego niesamowitą wersję piosenki Lecha Janerki.