• Mariusz Rumak
  Dotychczasowy asystent Jose Marii Bakero Mariusz Rumak został nowym szkoleniowcem piłkarzy Lecha Poznań - poinformował w poniedziałek klub. Rumak zastąpił Hiszpana, który został odwołany ze swojej funkcji po piątkowej porażce z Ruchem w Chorzowie (0:3).
 • Ruch wygrał z Lechem 3:0
  Piłkarze Lecha Poznań przegrali drugi tegoroczny mecz. Po porażce u siebie 0:1 z PGE GKS Bełchatów, tym razem ulegli w Chorzowie Ruchowi 0:3. To stawia pod dużym znakiem zapytania dalszą pracę w "Kolejorzu" trenera Jose Bakero, którego posada już przed piątkowym meczem wydawała się mocno zagrożona.
 • Jose Mari Bakero
  Piątkowy mecz z Ruchem Chorzów dla Jose Marii Bakero może być ostatnim w roli szkoleniowca piłkarzy Lecha Poznań. Hiszpan stara się jednak nie przejmować spekulacjami medialnymi i zapewnia, że jego celem jest wprowadzenie drużyny do europejskich pucharów.
 • Artjom Rudniew
  Piłkarze Lecha Poznań w piątkowy wieczór zmierzą się z PGE GKS Bełchatów, z którym przed własną publicznością nie wygrali od 13 lat. Trener "Kolejorza" Jose Maria Bakero liczy na przełamanie tej złej passy oraz na gole nie tylko Artjoma Rudniewa.
 • Dorinel Munteanu
  A jednak może dojść do zmiany trenera Lecha Poznań! Głównym kandydatem do zastąpienia mocno krytykowanego Jose Marii Bakero jest Rumun Dorinel Munteanu. W poznańskim klubie w środę odbędzie się posiedzenie rady nadzorczej, na którym mają zostać podjęte kluczowe decyzje kadrowe.
 • Manuel Arboleda
  Coraz bardziej nerwowa atmosfera panuje w szeregach Lecha Poznań. Powodem bardzo słaba gra drużyny i brak zwycięstw. Ostatni raz w tym sezonie Lech wygrał 15 października z Koroną Kielce 1:0. Od tego czasu zespół z Bułgarskiej wpadł w bardzo poważne tarapaty.
 • Jose Maria Bakero
  Trener piłkarzy Lecha Poznań Jose Maria Bakero, mimo straty punktów w meczu z Legią Warszawa, nie traci optymizmu przed kolejnym starciem z inną warszawską drużyną - Polonią. Kolejorz do stolicy uda się w najsilniejszym składzie.
 • Kapitan Legii, Ivica Vrdoljak z Pucharem Polski
  Piłkarze Legii Warszawa podzielą między siebie 1,2 mln złotych klubowej premii, którą mieli obiecaną za zdobycie Pucharu Polski. W finale po rzutach karnych pokonali Lecha Poznań i trofeum po raz 14. w historii trafiło w ręce legionistów.