Piłkarska Liga Europy z Legią. Ile zarobi mistrz Polski?27 sierpnia 2021Legia Warszawa, która awansowała do fazy grupowej Ligi Europy, na udziale w europejskich pucharach w sezonie 2021/22 zarobi co najmniej 5,5 mln euro.
Legia Warszawa w Lidze Europy! Emreli bohaterem27 sierpnia 2021Piłkarze Legii Warszawa pokonali u siebie Slavię Praga 2:1 (0:1) w rewanżowym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy i awansowali do fazy grupowej. W poprzednim tygodniu zremisowali na wyjeździe 2:2. Czeski zespół wystąpi w Lidze Konferencji - to trzeci poziom rozgrywek UEFA.
Trener Slavii przed meczem z Legią: Musimy być gotowi na różne opcje25 sierpnia 2021Szkoleniowiec piłkarzy Slavii Praga Jindrich Trpisovsky przyznał przed rewanżowym meczem w Warszawie z Legią w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy, że rywale mają bardzo dobrego trenera, różne warianty taktyczne i grają u siebie. "Musimy być gotowi na różne opcje" - dodał.
Furtka do Ligi Europy uchylona. "Są niewiadome w składzie Legii" [ZAPOWIEDŹ]25 sierpnia 2021"Są niewiadome w składzie przed rewanżem ze Slavią Praga" - przyznał trener piłkarzy Legii Warszawa Czesław Michniewicz na środowej konferencji prasowej. W czwartek o godz. 21 mistrzowie Polski zagrają o awans do rundy grupowej Ligi Europy.
Trzy kluby zameldowały się w fazie grupowej Ligi Mistrzów25 sierpnia 2021Benfica Lizbona, Young Boys Berno i Malmoe FF zapewniły sobie we wtorek udział w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Losowanie odbędzie się w czwartek.
Portugalczyk Yuri Ribeiro nowym piłkarzem Legii Warszawa24 sierpnia 2021Portugalczyk Yuri Ribeiro został piłkarzem Legii Warszawa. 24-letni obrońca podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia. Na koncie ma ponad 50 meczów w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Jest wychowaniem SC Bragi.
Yuri Ribeiro na testach medycznych w Legii Warszawa21 sierpnia 2021Portugalski piłkarz Yuri Ribeiro w niedzielę rozpocznie testy medyczne, po których podpisze kontrakt z Legią Warszawa - poinformował mistrz Polski. Ostatnio 24-letni lewy obrońca występował w Nottingham Forrest.
Josip Juranovic odszedł z Legii. Teraz będzie grał w Celtiku21 sierpnia 2021Piłkarz reprezentacji Chorwacji Josip Juranovic po roku spędzonym w Legii Warszawa odszedł z klubu - poinformował mistrz Polski. 26-letni obrońca przeniósł się do Celticu Glasgow, z którym podpisał pięcioletni kontrakt.
Ekstraklasa: Niedzielny mecz Legii przełożony na prośbę klubu20 sierpnia 2021Zaplanowany na niedzielę mecz 5. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Legii z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w Warszawie został przełożony na wniosek stołecznego klubu - poinformowała spółka prowadząca rozgrywki. Nowy termin będzie ustalony w porozumieniu z nadawcami telewizyjnymi.
Cztery bramki w Pradze. Kwestia awansu do Ligi Europy wciąż otwarta19 sierpnia 2021Piłkarze Legii Warszawa zremisowali na wyjeździe ze Slavią Praga 2:2 w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy. Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania. Rewanż w Warszawie w dniu 26 sierpnia.