• "Mała wielka miłość"
  O komediach romantycznych Made in Poland można napisać jedno: widzowie je chętnie oglądają, a recenzenci – krytykują. Oto 10 – naszym zdaniem – najlepszych miłosnych opowieści ostatniego ćwierćwiecza w Polsce.
 • "Listy do M 2" najpopularniejszą komedią po 1989 roku
  Komedia romantyczna "Listy do M 2" pobiła rekord pierwszej części filmu. Film zobaczyło już 2 594 000 widzów.
 • 1. "Ogniem i mieczem" – 7,15 miliona widzów
  38 dni wystarczyło "Bogom", by znaleźć się w pierwszej dziesiątce największych rodzimych przebojów po 1989 roku. A na tym prawdopodobnie nie koniec, bo film Łukasza Palkowskiego ma widoki na pierwszą piątkę tego zestawienia. Opowieść o profesorze Relidze zobaczyło już 1,8 miliona widzów, co daje mu również tytuł najpopularniejszego obrazu 2014 roku w polskich kinach. Oto największe rodzime przeboje ostatnich dwudziestu pięciu lat według Stopklatki, a wśród nich wszechmocni "Bogowie"…
 • "Listy do M." pobiły kolejny frekwencyjny rekord
  "Listy do M." pobiły kolejny frekwencyjny rekord, stając się najpopularniejszą komedią polską po 1989 roku. Film obejrzało już 2 miliony 535 tysięcy widzów – o pięć tysięcy więcej niż dotychczasowego mistrza, produkcję "Lejdis".
 • Aktorka z ciążowym brzuszkiem na salonach
  Aktorka znana m.in. z roli w filmie "Lejdis" pojawiła się na salonach. Artystka pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem.