• Leona Lewis apeluje do rodziców
  Leona Lewis zaapelowała do rodziców, aby kontrolowali, jakie teledyski oglądają ich dzieci.
 • Leona Lewis prezentuje "One More Sleep"
  Leona Lewis opublikowała teledysk do utworu "One More Sleep" zapowiadający jej gwiazdkowy album "Christmas, With Love".
 • Leona Lewis zaśpiewała "Diamonds"
  Leona Lewis postanowiła zmierzyć się z przebojem Rihanny.
 • 1. Adele – 30 mln funtów
  Adele znów jest numerem jeden – tym razem na liście młodych milionerów branży muzycznej Wielkiej Brytanii i Irlandii, którą już po raz 25 przygotowała redakcja "Sunday Timesa". Brytyjska supergwiazda prowadzi w tym rankingu drugi rok z rzędu, ale teraz już ze znacznie większą przewagą. 24-latka zdołała zgromadzić majątek szacowany na 30 mln funtów (poprzednio było to 20 milionów). Daleko w tyle zostali inni zamożni muzycy przed 30-tką, głównie kobiety, bo właśnie one zdominowały " The 25th Sunday Times Rich List".
 • Monika Brodka
  Nowości płytowe, jakie przyniósł nam początek grudnia, nie mają wiele wspólnego z nostalgiczną świąteczną atmosferą. Przeciwnie – są doskonałą wprawką do sylwestrowych szaleństw. Do tańca zaproszą piękne panie: Brodka, Kesha i Leona Lewis.
 • Leona Lewis na zdjęciach z sesji do "Glassheart"
  4 grudnia do naszych sklepów trafi trzecia płyta Leony Lewis, "Glassheart". – To album, w który włożyłam całe serce i duszę – wyjaśnia słynna Brytyjka. – Jest surowy, pełen emocji, pokazuje mój rozwój. Jestem niesamowicie dumna z tej płyty. U nas seksowna Leona na zdjęciach z najnowszej sesji do tego krążka.
 • Jake Bugg debiutuje na szczycie UK Charts
  Jake Bugg zdobył szczyt UK Charts ze swym debiutanckim, imiennym albumem. Młody wokalista okazał się lepszy od Leony Lewis i Mumford & Sons.
 • 1. Adele
  Adele znów jest numerem jeden. Tym razem słynna Brytyjka znalazła się na szczycie listy najbogatszych młodych muzyków sporządzonej przez dziennik "The Sunday Times". W ostatnim roku, dzięki albumowi "21" osobisty majątek 23-latki z 6 mln funtów wzrósł do 20 mln. W zestawieniu, które oficjalnie opublikowane zostanie 29 kwietnia, znalazły się nazwiska 60 młodych milionerów przed 30. Oto pierwsza dziesiątka najzamożniejszych muzyków...
 • 3. Robert Pattinson, lat 25, zarobił 38,8 millionów dolarów
  Przygotowaną przez magazyn "Heat" listę najbogatszych angielskich gwiazd przed 30 rokiem życia zdominowali młodzi aktorzy. "On jest wielki. >>Harry Potter<< jest wielki, a on jest Harrym Potterem. Kiedy dysponujesz wielkimi pieniędzmi, to one zaczynają same z siebie przynosić jeszcze większe pieniądze" – napisano o Danielu Radcliffie zajmującym w tym rankingu pierwsze miejsce, z ocenianą na prawie 53 mln funtów fortuną. Czwarte i piąte miejsce zajmują inne gwiazdy filmowej serii – Emma Watson i Rupert Grint. Na liczącej 30 pozycji liście znaleźli się także m.in. piosenkarze: Cheryl Cole, Mika i Adele, a zamyka ją inny młody aktor – Jamie Bell, którego polscy widzowie mogą aktualnie oglądać ma ekranach kin w filmie "Przygody Tintina". Oto najbogatsze gwiazdy przed 30.
 • Dzieci Michaela: Prince, Blanket i Paris
  Plejada muzycznych sław uświetniła swą obecnością koncert na millenijnym stadionie w Cardiff w Walii, zorganizowany ku czci zmarłego w czerwcu 2009 r. króla muzyki pop Michaela Jacksona. 40 tys. widzów podziwiało występy takich gwiazd, jak Christina Aguilera, Smokey Robinson, Gladys Knight, Leona Lewis czy Cee Lo Green . W ostatniej chwili z udziału wycofała się grupa Black Eyed Peas , co łączone jest z pogłoskami o jej rozpadzie. Przychód z koncertu ma być przeznaczony na cele charytatywne, choć nie brak podejrzeń, że rodzina Jacksona także na nim finansowo skorzysta.