• Agnieszka Dygat, Daria Widawska, Leszek Lichota i Małgorzata Kożuchowska powrócili na plan serialu "Prawo Agaty". Czego widzowie mogą spodziewać się po 4. sezonie popularnej produkcji?
  • Serial "Prawo Agaty" zadebiutował na antenie TVN w marcu tego roku i natychmiast zdobył serca publiczności. Przygody młodej prawniczki Agaty Przybysz cieszyły się wysoką oglądalnością, dlatego stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji produkcji. Bohaterowie powrócą na antenę już jesienią.
  • "Prawo Agaty"
    "Prawo Agaty" to nowy serial, który wiosną zadebiutuje na antenie stacji TVN. Specyfika środowiska prawniczego, sprawy zaczerpnięte z życia, odrobina humoru, refleksji i oczywiście miłość, tego z pewnością nie zabraknie w nowej produkcji. Poznajmy więc jej bohaterów oraz wcielających się w nich aktorów.
  • Prawo Agaty
    W wiosennej ramówce stacji TVN zadebiutuje serial "Prawo Agaty". W rolach głównych nowej produkcji zobaczymy Agnieszkę Dygant, Leszka Lichotę, Darię Widawską i Małgorzatę Kożuchowską. Czy perypetie zadziornej pani mecenas i jej kolegów z kancelarii adwokackiej zdobędą sympatię widzów?