• Agnieszka Dygat, Daria Widawska, Leszek Lichota i Małgorzata Kożuchowska powrócili na plan serialu "Prawo Agaty". Czego widzowie mogą spodziewać się po 4. sezonie popularnej produkcji?
 • "Prawo Agaty"
  "Prawo Agaty" to nowy serial, który wiosną zadebiutuje na antenie stacji TVN. Specyfika środowiska prawniczego, sprawy zaczerpnięte z życia, odrobina humoru, refleksji i oczywiście miłość, tego z pewnością nie zabraknie w nowej produkcji. Poznajmy więc jej bohaterów oraz wcielających się w nich aktorów.
 • Prawo Agaty
  Leszek Lichota szerszej publiczności dał się poznać jako Grzegorz Zięba z serialu "Na Wspólnej". W nowej produkcji, która od marca zagości na antenie stacji TVN, aktor wciela się w postać pewnego siebie prawnika, o którego względy starają się dwie piękne kobiety. Jak odnalazł się w tej roli i co sądzi o nowym serialu, opowiedział w rozmowie z Pap Life .
 • Prawo Agaty
  W wiosennej ramówce stacji TVN zadebiutuje serial "Prawo Agaty". W rolach głównych nowej produkcji zobaczymy Agnieszkę Dygant, Leszka Lichotę, Darię Widawską i Małgorzatę Kożuchowską. Czy perypetie zadziornej pani mecenas i jej kolegów z kancelarii adwokackiej zdobędą sympatię widzów?
 • Agnieszka Dygant
  Po kilku latach przerwy na mały ekran powróci Agnieszka Dygant. Aktorka zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Darii Widawskiej, Mariana Opanii, Leszka Lichoty i Tomasza Karolaka w nowym serialu prawniczym telewizji TVN – "Prawo Agaty".