• Tak kibicowaliśmy Lechowi Poznań
  Były wielkie nadzieje na awans, skończyło się porażką. Po nieudanym meczu ze Sportingiem Braga Lech Poznań odpadł z rozgrywek Ligi Europejskiej. Kibice polskiej ekipy, których spotkaliśmy w pubie Champions w Hotelu Marriott oraz w klubie Confashion w Warszawie, nie mieli powodów do świętowania. Zobacz zdjęcia!
 • Zawodnik Lecha Siergiej Kriwiec stoi nad Alanem ze Sportingu Braga
  Koniec marzeń o awansie w Lidze Europejskiej! Piłkarze Lecha Poznań przegrali w portugalskiej Bradze ze Sportingiem 0:2 (0:2) w rewanżowym meczu 1/16 finału LE i odpadli z rozgrywek. Zobacz zdjęcia z tego spotkania!
 • Bakero: Odpowiedzialność biorę na siebie
  Trener Lecha Poznań Jose Maria Bakero po porażce 0:2 ze Sportingiem Braga i odpadnięciu z Ligi Europejskiej stwierdził, że całą odpowiedzialność za taktyczne przygotowanie zespołu z Wielkopolski bierze na siebie.
 • Artjoms Rudnevs strzela gola dla Lecha
  Piłkarze Lecha Poznań i Sportingu Braga walczyli nie tylko ze sobą. W czwartkowy wieczór pogoda im nie sprzyjała. Zawodnicy obu drużyn musieli grać na śniegu i w błocie, a to wszystko przy siarczystym mrozie. Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania.
 • Artjoms Rudnevs strzelił gola dla Lecha w meczu z e Sportingiem
  Lech Poznań pokonał Sporting Braga w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europejskiej. Bohaterem spotkania został Artjoms Rudnevs. Napastnik "Kolejorza" strzelił zwycięskiego gola.
 • Boniek: Nie skreślać Lecha
  To świetna okazja dla promocji Polski i Poznania - tak o wynikach losowania Ligi Europejskiej mówi Zbigniew Boniek. Jeden z najlepszych polskich piłkarzy twierdzi, że mimo trafienia do grupy z silnymi zespołami, Lech wcale nie jest skazany na klęskę.