• Kibice Śląsk Wrocław
  Około siedmiu tysięcy kibiców będzie mogło obejrzeć pierwszy mecz Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt w czwartej rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek 18 sierpnia o godz. 20.00.
 • Śląsk Wrocław
  Piłkarze Śląska będą walczyć dzisiaj o awans do czwartej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Zmierzą się w Sofii z Lokomotiwem, z którym zremisowali we Wrocławiu 0:0.
 • Legia walczy w Lidze Europejskiej
  Piłkarze Legii zagrają w czwartek rewanż trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Warszawianie będą bronić u siebie zaliczki z meczu z Gaziantepsporem (1:0). Turecki szkoleniowiec jest pewien wygranej swojego zespołu.
 • Lokomotiw liczy na awans
  Zdaniem trenera Lokomotiwu Sofia Dijana Petkowa to Śląsk Wrocław jest faworytem czwartkowego meczu rewanżowego 3. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Europejskiej. "Nie stoimy jednak na straconej pozycji" - podkreślił w środę szkoleniowiec.
 • Daniel Ljuboja (w białej koszulce)
  Śląsk Wrocław zagra w Sofii z Lokomotiwem, a Legia podejmie w Warszawie turecki Gaziantepspor w czwartkowych rewanżach trzeciej rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej. W pierwszych spotkaniach Śląsk bezbramkowo zremisował, a Legia wygrała 1:0.
 • Czy zobaczymy piłkarzy Śląska w akcji?
  Telewizja Polsat negocjuje zakup praw do spotkania Lokomotiw Sofia - Śląsk Wrocław w eliminacjach Ligi Europejskiej. Bułgarzy stawiają takie warunki finansowe, których Polsat nie zamierza akceptować w ciemno.
 • Patryk Małecki (w białej koszulce)
  Przed Śląskiem Wrocław, Wisłą Kraków i Legią Warszawa poważne zadanie - muszą znaleźć lek, który pozwoli im uniknąć wirusa atakującego ekipy grające w europejskich pucharach.
 • Sebastian Mila (w zielonej koszulce)
  Śląsk Wrocław rozpoczął rywalizację o awans do czwartej rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej. Wicemistrzowie Polski podejmowali Lokomotiw Sofia. Niestety podopieczni Oresta Lenczyka nie potrafili strzelić gola. Mecz zakończył się remisem 0:0.
 • Orest Lenczyk
  W czwartek o 16.45 Śląsk Wrocław zmierzy się z bułgarskim Lokomotiwem Sofia w meczu 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. "Pierwszy sukces już był. Teraz musimy zrobić wszystko, żeby sprostować kolejnemu wyzwaniu" - powiedział trener Śląska Orest Lenczyk.
 • UEFA może ukarać Śląsk
  Lokomotiw do Wrocławia przylatuje we środę o godz. 12.15. O godz. 16.45 rywale wicemistrzów Polski będą trenowali na stadionie przy Oporowskiej, aczkolwiek z wydobyciem od nich harmonogramu dnia pracownicy wrocławskiego klubu mieli nie lada problem.