Porażka Polek w Lidze Narodów. Rezerwowe Brazylijki były za mocne
03 czerwca 2022Polskie siatkarki przegrały w amerykańskim Bossier City z Brazylią 0:3 (23:25, 21:25, 22:25) w swoim drugim meczu Ligi Narodów. Na inaugurację rozgrywek drużyna Stefano Lavariniego pokonała Kanadę 3:1.