Zmiennicy załatwili Walię. Ważna wygrana Polaków w Lidze Narodów
01 czerwca 2022Polska pokonała Walię 2:1 (0:0) w pierwszym meczu grupy 4. najwyższej dywizji piłkarskiej Ligi Narodów, który odbył się we Wrocławiu. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Jakub Kamiński i Karol Świderski.