• Samoloty linii Air Berlin na lotnisku
  Komisja Europejska zatwierdziła w poniedziałek kredyt w wysokości 150 mln euro, jaki niemiecki rząd przyznał będącym w upadłości liniom lotniczym Air Berlin dla zapewnienia kontynuowania połączeń. Przewoźnik złożył wniosek o stwierdzenie upadłości 15 sierpnia 
 • Twórca Amber Gold sprzedał linie lotnicze za 1 euro
  1 euro - za tyle Amber Gold, na chwilę przed swym upadkiem, sprzedało niemieckie linie lotnicze OLT i należące do nich 4 samoloty - donosi tvn24.pl.
 • Samolot OLT Express
  Sąd oddalił wniosek OLT Express o ogłoszenie upadłości. Jego zdaniem spółka nie dysponuje wystarczającym majątkiem, by ponieść koszty postępowania. To problem dla klientów, którzy kupili bilety, ale z nich nie skorzystają
 • Samolot węgierskich linii lotniczych Malev
  Linie lotnicze Malev wstrzymały wszystkie loty. Węgierska spółka ogłosiła bankructwo, bo nie znalazła nowych inwestorów.
 • Pilot linii Comtel Air kazał pasażerom płacić dodatkowo za lot do Indii
  180 pasażerów samolotu austriackich linii Comtel Air musiało głęboko sięgnąć do kieszeni, ponieważ pilot oświadczył im, że z powodu plajty przewoźnika nie ma pieniędzy na pokonanie ostatniego odcinka lotu - poinformowała w środę brytyjska telewizja Channel 4.