• Paweł Kukiz
  Świętokrzyskie będzie miejscem interesującej walki wyborczej. "Grzegorz Schetyna ma godnego przeciwnika" - zachwala swojego kandydata Paweł Kukiz.
 • Liroy
  Piotr Marzec, popularny przed laty raper Liroy z Kielc będzie "jedynką" w tym okręgu na liście wyborczej komitetu wyborczego Kukiz'15 – dowiedziało się „Do Rzeczy”.
 • Liroy, Joanna Krochmalska
  Liroy buntownicze czasy ma już za sobą. Raper właśnie po raz czwarty został ojcem i z dumą pochwalił się zdjęciem dziecka na Facebooku.
 • Mrozu, Skiba, Liroy, Julia Kamińska, Wojtek Tremiszewski, Kacper Ruciński, Grzegorz Gzyl, Tymon Tymański wzięli udział w kampanii "Obywatele Decydują". W takcie kręcenia spotu artyści bawili się przednio, co widać na poniższym filmiku. Oto niewykorzystane fragmenty spotu, bez cenzury .
 • Gwiazdy, które przyznały, że palą marihuanę
  Choć palenie marihuany nie jest w Polsce karalne, to już za posiadanie minimalnej jej ilości można trafić do więzienia. Z powodu tak surowego prawa, osoby, które kiedyś otwarcie mówiły o tym, że chętnie sięgają po tę używkę, dziś wolą milczeć lub wręcz zaprzeczać swoim zwyczajom. Są jednak gwiazdy, które wbrew powszechnym obawom, odważyły się oficjalnie przyznać do tego, że zdarza im się palić marihuanę .
 • Gościem kolejnego odcinka programu Sylwestra Latkowskiego „Granice kariery” będzie Piotr Marzec, czyli Liroy. Jego dzieciństwo to przede wszystkim dysfunkcyjny dom. Bijatyki z pijanym ojcem, ucieczki z domu i konflikt z prawem. To wystarczyło, aby w szkole czuł się jak wyrzutek. Pomagało mu kilka nauczycielek. Przygodę z dj-ką rozpoczął już w wieku … 10 lat od grania na studniówkach. A potem? Potem wydał „Alboom”, który sprzedał się w nakładzie 500 tys. egezmplarzy. Takiego komercyjnego sukcesu nie powtórzył już żaden polski raper.
 • Liroy
  "Zaufałem Platformie Obywatelskiej i co? I ch... - z dnia na dzień mam coraz większą zgagę" - mówi w wywiadzie dla "Newsweeka" znany raper Liroy.
 • Palikot po Liroyu kusi także Michalczewskiego
  Ledwie gruchnęła wieść, że znany raper Liroy ma otworzyć kielecką listę wyborczą Ruchu Palikota, a okazuje się, że być może będzie więcej znanych nazwisk wśród kandydatów do parlamentu.
 • Raper Liroy jedynką na kieleckiej liście partii Palikota?
  Raper Liroy kandydatem na posła? Być może. Muzyk znany z hitu "Scyzoryk" miałby otwierać kielecką listę wyborczą partii Janusza Palikota. Ostateczne decyzje mają zapaść w ciągu najbliższych dni.