• 1. Jennifer Lawrence - 52 000 000 dolarów
  Magazyn "Forbes" przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorek. Najbogatsza okazała się Jennifer Lawrence...
 • 1. Sandra Bullock (51 milionów dolarów)
  Miesięcznik "Forbes" opublikował listę aktorek, które w okresie od czerwca 2013 roku do czerwca 2014 mogą pochwalić się największymi zarobkami. Na szczycie zestawienia znalazła się Sandra Bullock z zyskiem rzędu 51 milionów dolarów.
 • 10 najlepiej zarabiających kobiet w filmowym biznesie
  "Forbes" ogłosił listę najlepiej zarabiających kobiet w filmowym biznesie. I tym razem o parytecie nie ma mowy – dysproporcja w zarobkach kobiet i mężczyzn w filmie jest ogromna. Pierwszy w rankingu najlepiej opłacanych aktorów Robert Downey Jr. zgarnia 75 mln dol. Zajmujący pozycję dziesiątą – Liam Neeson aż 32 mln dol. A panie… zobaczcie sami.
 • Który aktor zarabia najwięcej? "Forbes" podliczył
  Jak co roku magazyn "Forbes" ogłosił listę aktorów, którzy kasują największe pieniądze. Redaktorzy podliczyli wynagrodzenia za rolę, udział w zyskach filmu i honoraria za udział w kampaniach reklamowych poszczególnych gwiazd. W czołówce stawki sporo zmian, bowiem ubiegłoroczny triumfator rankingu, Tom Cruise spadł na dalekie 8 miejsce. Hollywood ma już nowego króla, o którym "Forbes" pisze: "To maszyna do robienia hitów. Każde studio w Hollywood chciałoby go mieć u siebie, a teraz za ten przywilej będą musiały płacić jeszcze więcej".