• Gen. Waldemar Skrzypczak
  W efekcie wojny pomiędzy resortem obrony a kontrwywiadem wojskowym kluczowe decyzje ulegają opóźnieniu, a pełniący obowiązki szefa SKW nie ma nawet zastępców. Tylko polityków koalicji ta sytuacja wcale nie niepokoi
 • Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak
  Niezręczność - tak szef MON Tomasz Siemoniak komentuje doniesienia "Gazety Wyborczej" na temat generała Waldemara Skrzypczaka. Dziennik opublikował list, jaki generał napisał do ministerstwa obrony Izraela.
 • Romuald Szeremietiew
  Były wiceminister obrony ujawnia w "DGP" prawdę na temat lobbingu wokół zbrojeniówki w Polsce. Romuald Szeremietiew mówi o "załatwiaczach" oraz oferowanych przez nich urzędnikom drogich zegarkach, zagranicznych wycieczkach i libacjach z prostytutkami. "Zakup nowego uzbrojenia to są często olbrzymie kwoty, chodzi o miliony, czasem o miliardy dolarów. W takim przypadku wszystkie chwyty są stosowane" - przyznaje Szeremietiew w wywiadzie.
 • Gen. Waldemar Skrzypczak
  Kontrwywiad wojskowy złożył doniesienie do prokuratury przeciwko wiceszefowi MON, generałowi Waldemarowi Skrzypczakowi - ustaliła "Rzeczpospolita".