• Pieniądze
  Zastanawiasz się, na jakiej lokacie możesz zarobić najwięcej? Czy będzie to 3-miesięczna z wyższym oprocentowaniem w skali roku, a może 6-miesięczna z niższym? Cenne wskazówki i odpowiedź na powyższe pytanie znajdziesz w najnowszym rankingu lokat przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl. W którym banku możesz liczyć na atrakcyjne oprocentowanie?
 • Pieniądze

  Grudzień to miesiąc wydatków. Lwia część z nich to wydatki na gwiazdkowe prezenty, dlatego eksperci TotalMoney.pl postanowili podsunąć pomysł na niebanalny prezent, czyli lokatę terminową. Sprawdziliśmy, jaki bank oferuje najkorzystniejsze lokaty w kwocie 5 000 zł. Może któraś z nich ucieszy obdarowanego?

 • Polskie banknoty
  Gdzie szukać lokaty, która najlepiej powiększy wpłacone na nią 5 000 zł? Eksperci TotalMoney.pl wzięli pod lupę dostępne oferty i przyjrzeli się, która z nich jest najkorzystniejsza. Zapoznaj się z najnowszym rankingiem lokat terminowych i oddaj swoje oszczędności w dobre ręce.
 • Zastanawiałeś się kiedyś, ile możesz zarobić wpłacając do banku 5 000 zł na okres 12 miesięcy? Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej aktualnym ofertom lokat krótkoterminowych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem.
 • Portfel i pieniądze
  Wpłacając na lokatę 5 000 zł, możemy zyskać od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Od czego zależy wysokość zysku? Na co należy zwrócić uwagę? Zapoznajmy się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl i sprawdźmy, które banki oferują najbardziej atrakcyjne produkty finansowe.
 • Plik banknotów stuzłotowych
  Kolejny ranking lokat terminowych gotowy! Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, w którym banku najlepiej „zamrozić” swoje oszczędności. Kto został lutowym zwycięzcą? Jaką lokatę najlepiej wybrać? Zapraszamy do lektury.
 • Świnka skarbonka i pieniądze
  Dla wszystkich oszczędzających to sygnał, aby pospieszyli się z zakładaniem depozytów bankowych. W najbliższym czasie ich nominalne oprocentowanie będzie jeszcze niższe.
 • złoty złotówki pieniądze zwitek banknoty
  Główna konkluzja płynąca z wrześniowego rankingu jest jedna: na lokatach bez zmian. Jednak mimo rekordowo niskich stóp procentowych, można na nich nadal atrakcyjnie zarobić. Przedstawiamy najnowszą odsłonę rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.
 • Według badań, depozyty terminowe, to najpopularniejsze obok gotówki sposoby gromadzenia środków przez Polaków. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami sierpniowego zestawienia comiesięcznego zestawienia lokat TotalMoney.pl.
 • Nowe, wyższe oprocentowanie Lokaty HAPPY, Lokata Extra Meritum Banku z nowym oprocentowaniem i nowymi okresami umownymi. To tylko niektóre nowości, jakie przynosi czerwcowy ranking lokat terminowych TotalMoney.pl, do zapoznania się z którym zapraszamy.