• Mieszkanie
  Polacy kupują coraz więcej mieszkań na wynajem. Taka forma pomnażania oszczędności na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo spodobała się naszym rodakom, którzy coraz częściej przedkładają nieruchomości nad lokaty bankowe. Warto sprawdzić, jak wygląda porównanie zysków, jakie można było osiągnąć z tych dwóch źródeł na przestrzeni ostatniego roku.
 • Pieniądze
  Jak wynika z analiz ekspertów TotalMoney.pl w listopadowym rankingu lokat terminowych pojawiło się kilka spadków i jeden debiut. Niektóre lokaty pozostały na tych samych miejscach w rankingu co miesiąc temu. Zapraszamy do lektury!
 • Pieniądze, banknoty stuzłotowe
  W którym banku zdecydowanie opłaca się założyć lokatę? Która z nich przyniesie największy zysk? Eksperci porównywarki TotalMoney.pl postanowili przyjrzeć się bliżej lokatom przeznaczonym dla posiadaczy kont osobistych. Zaliczają się do nich wszyscy, którzy są świeżo po założeniu rachunku jak i ci, którzy posiadają go już dłuższej. Sprawdźmy zestawienie najlepszych produktów.
 • Pieniądze
  Wpłacając nasze oszczędności na lokatę bankową, oczekujemy wysokich zysków. W którym banku możemy na takie liczyć? Gdzie obecnie znaleźć wysokooprocentowane produkty finansowe? Sprawdź najnowszy ranking lokat terminowych przygotowany przez ekspertów TotalMoney.pl!
 • Pieniądze, banknoty stuzłotowe
  Polacy wycofują pieniądze z lokat. Z informacji opublikowanych niedawno przez Narodowy Bank Polski wynika, że od lutego do czerwca zgromadzona na lokatach terminowych kwota zmniejszyła się o ponad 5 miliardów złotych.
 • Pieniądze
  Zlustrowali konta bankowe partii politycznych.  Milionowe dotacje, subwencje i składki pomnażają wszyscy  - od prawej do lewej. Prym, jak donosi Fakt.pl, wiedzie Platforma Obywatelska. 
 • Pieniądze - zdjęcie ilustracyjne
  Z funduszy pieniężnych wycofaliśmy w I półroczu aż 1,5 mld zł. Pieniądze te trafiły głównie na lokaty bankowe - stwierdza "Rzeczpospolita".
 • Bank, zdjęcie ilustracyjne
  Oprocentowanie lokat terminowych oferowanych przez banki wynosi zazwyczaj 6 - 6,5 proc. Sporadycznie trafiają się oferty oprocentowane wyżej. Czy warto skusić się na taką ofertę? Sprawdźmy.
 • Oto bankowa tajemnica. Tak wywalczysz wielkie zyski
  Uważasz, że inflacja i podatek Belki zjedzą twoje oszczędności? Nie daj się bankowi, możesz walczyć o swoje mimo, że pracownicy instytucji ani myślą powiedzieć ci, jak to zrobić.
 • Jak oszczędzać, to u Francuzów
  Konta oszczędnościowe są coraz bardziej popularne. W razie problemów możemy bowiem z nich wypłacić pieniądze, nie tracąc odsetek. Do tego zapewniają zysk jak na najlepszych lokatach. Sprawdź, gdzie specjaliści z TotalMoney radzą, gdzie takie konto założyć