• PiS chce posiedzenia komisji ON w sprawie tzw. taśm Klicha
  PiS chce zwołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmowej komisji obrony narodowej ws. opublikowanych fragmentów rozmowy między b. szefem MON Bogdanem Klichem a b. polskim akredytowanym przy MAK Edmundem Klichem - poinformowali w środę posłowie PiS.
 • Speckomisja już wie, co stało się z boeingiem kapitana Wrony
  Komisja, która bada przyczyny awarii boeinga 767, ma już pierwszy raport w sprawie awarii podwozia w boeingu 767, który lądował bez podwozia na Okęciu. W dokumencie tym nie ma jednak ani jednego wniosku, czy wyników badań ekspertów.
 • Na Białorusi rozbił się śmigłowiec
  Na Białorusi rozbił się wojskowy śmigłowiec Mi-24; trzech członków załogi zginęło. Czasowo wstrzymano loty na tych maszynach - poinformowały w środę białoruskie media.
 • W czwartek wstępny raport ws. awaryjnego lądowania Boeinga
  W czwartek w internecie zostanie opublikowany wstępny raport komisji badającej przyczyny awaryjnego lądowania Boeinga 767 na warszawskim lotnisku Chopina - poinformował PAP zastępca przewodniczącego Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Maciej Lasek.
 • Awionetka (zdjęcie ilustracyjne)
  80-letni mężczyzna, który rozbił awionetkę, nie miał prawa nią lecieć. Zdaniem policji, jego licencja pilota skończyła się kilka tygodni temu. Mężczyźnie grozi więzienie.
 • Macierewicz już wie, co stało się w Smoleńsku: Tu-154 nie uderzył w brzozę
  Antoni Macierewicz i amerykańscy eksperci zrekonstruowali, co stało się z tupolewem. Ich zdaniem samolot nie uderzył w brzozę. SKrzydło oderwało się w "nieznanych okolicznościach" kilkadziesiąt metrów nad ziemią.
 • Rodziny ofiar katastrofy skarżą się Macierewiczowi na Kopacz
  Przedstawiciele pięciu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej napisali list do zespołu kierowanego przez Antoniego Macierewicza. Ich zdaniem minister zdrowia kompletnie nie dopilnowała sprawy badania szczątków ofiar katastrofy tupolewa.
 • ABW o błędach w protokałach smoleńskich: Omyłki pisarskie
  To były omyłki pisarskie, które nie miały żadnego wpływu na treść merytoryczną - tak odniosła się ABW do informacji o błędach w protokołach powołania biegłych, którzy mieli oceniać przedmioty badane po katastrofie smoleńskiej. O sprawie napisał w piątek "Nasz Dziennik".
 • Przedłużona sekcja Wassermanna. Oto, co się stało
  Szybko nie poznamy wyników sekcji Zbigniewa Wassermana. Jak twierdzą lekarze, badania potrwają do do połowy listopada. Oto, dlaczego sekcja tak się przedłuża.
 • Wrak tupolewa na lonisku w Smoleńsku
  Z dotychczasowych ustaleń warszawskiej prokuratury okręgowej, prowadzącej śledztwo w sprawie zniszczenia dowodu osobistego należącego do wiceministra kultury Tomasza Merty, który zginął w katastrofie smoleńskiej, wynika, że mogło do tego dojść już w Polsce, w MSZ.