• Robert Kubica bedzie testował bolid Ferrari
  Spekulacje o tym, że Robert Kubica trafi do teamu Ferrari trwają od dawna. Teraz daje się się, że Polak jest bardzo blisko przenosin do włoskiego zespołu. Jak francuski portal sportune.fr zapłaci naszemu kierowcy i umożliwi testy bolidem F10 na torze Mugello.
 • Kimi Raikkonen
  Włoskie gazety wyraziły w środę przekonanie, że Renault dlatego pospieszył się z oświadczeniem, że Robert Kubica nie będzie gotowy na rozpoczęcie nowego sezonu w Formule 1, ponieważ zespół ten miał już dopięty kontrakt z jego następcą, Finem Kimi Raikkonenem.
 • Romain Grosjean
  Robert Kubica podobno jest coraz w lepszej formie. Jeździ już samochodem, a lada moment ma spróbować swych sił za kierownicą bolidu. Jednak w teamie Lotus Renault mało, kto wierzy, że Polak będzie wstanie się znów ścigać.
 • Nick Heidfeld w bolidzie Lotus Renault
  Nick Heidfeld nie prezentuje wysokiej formy w tym sezonie Formuły 1. Niemiec, który zastępuje Roberta Kubicę poza jednym dobrym wyścigiem nie zachwyca szefostwa teamu. Zagraniczne media zaczynają przypuszczać, że niedługo "zastępca" Polaka może stracić pracę.
 • Team Lotus Renaul ma poważne problemy
  Team Lotus Renault ma poważne kłopoty finansowe - informuje niemiecki "Auto Motor und Sport". Problemy zespołu pogłębiły się m. in. po wypadku Roberta Kubicy w rajdzie Ronde di Andora.
 • Robert Kubica
  W Stambule brazylijski dziennikarz twierdził, że zespół Lotus Renault rozstał się z Robertem Kubicą. Jednak szef teamu Polaka temu zdecydowanie zaprzeczył. Eric Boullier wyśmiał plotki o rozwiązaniu kontraktu z Robertem Kubicą.
 • To już pewne: To on zastąpi Kubicę
  Niemiecki kierowca Nick Heidfeld zastąpi Roberta Kubicę w inauguracyjnym wyścigu nowego sezonu Formuły 1 - Grand Prix Bahrajnu (13 marca). Oficjalną informację podał w środę team polskiego zawodnika Lotus Renault.