• Taniec z gwiazdami: Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki na treningu
  Już 5 września startuje nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki wykorzystują więc każdą chwilę, na doszlifowanie swojego pierwszego układu. Zobacz, jak wylewają siódme poty na treningu.
 • Łukasz Czarnecki, gwiazda TVN
  "Taniec z gwiazdami" zniknął z anteny stacji TVN, nic więc dziwnego, że gwiazdy programu szukają innych sposobów na zarobienie pieniędzy. Jeden z tancerzy, Łukasz Czarnecki, wraz ze swoją ukochaną Francys Barrazą-Sudnicką, postawili na bankowość. Jak twierdzi "Fakt", para otworzyła placówkę jednego z banków .
 • Polskie gwiazdy, które żyją bez ślubu i mają dzieci.
  Nie od dziś wiadomo, że prawdziwa miłość nie potrzebuje urzędowej pieczęci... Pary, które przedstawiamy, są wyznawcami tej teorii: nie tylko nie zdecydowały się sformalizowanie swoich związków, ale nawet o tym nie myślą. Pytane o ślubne plany, wykręcają się od odpowiedzi lub mówią wprost: NIE. I do zmiany zdania nie przekonuj ich nawet to, że... mają wspólne dzieci. Oto polskie gwiazdy, które nie boją się żyć na przekór konwenansom.
 • Łukasz Czarnecki z ukochaną
  Łukasz Czarnecki i Francys Sudnicka oczekują dziecka. Jednak tancerzowi nie przeszkadza to w upajaniu się dymem w towarzystwie ciężarnej ukochanej!
 • Łukasz Czarnecki z ukochaną
  Nie wszyscy panowie decydują się na tak odważny gest. Łukasz Czarnecki, mimo młodego wieku, chce być ze swoim dzieckiem od pierwszych chwil życia.