• Luke Evans jest Władem Palownikiem
  Historię Draculi dobrze znamy, ale ta ma być zupełnie inną. Pytanie tylko: jaką? Czy legendarny wampir okaże się potworem z krwi i kości, wiernym wizji Brama Stokera? Czy – jak poprzednicy – będzie romantykiem, który przeklął sam siebie w imię miłości?
 • Nowy Drakula jak Batman na pierwszym plakacie
  Draculą był Béla Lugosi, Christopher Lee, Gary Oldman, a ostatnio Jonathan Rhys Meyers. W najnowszym filmie o Władzie Palowniku w postać Księcia Ciemności wcieli się Luke Evans. Czy dorówna swoim słynnym kolegom?
 • "The Avengers" w kinach od 11 maja 2012
  Szef czuwającej nad światowym bezpieczeństwem agencji S.H.I.E.L.D tworzy drużynę, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Znajdą się w niej słynne postaci z uniwersum Marvela: Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. "The Avengers" to filmowe spotkanie na najwyższym szczeblu komiksowych superbohaterów. W kinach od 11 maja 2012.
 • "The Avengers" w polskich kinach od 4 maja 2012 roku
  "The Avengers" to filmowe spotkanie na najwyższym szczeblu słynnych superbohaterów ze świata komiksów Marvela. Kapitan Ameryka spotyka bowiem Iron Mana, Thora oraz Hulka i razem wkraczają do akcji. Za kamerą stoi Joss Whedon, na ekranie zaś same gwiazdy: Luke Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Mark Ruffalo, Samuel L. Jackson, Gwyneth Paltrow i Stellan Skarsgard. Polska premiera jest zaplanowana na 4 maja 2012 roku.