• Młody mężczyzna
  Włosy są cennym atrybutem urody - nie dziwi więc, że ich utrata stanowi istotny problem. Dlaczego kobiety łysieją? Czym jest łysienie plackowate? Co mają włosy do pewności siebie? Poznaj 6 zaskakujących statystyk związanych z utratą włosów.
 • Kobieta traci włosy
  Co mają hormony do problemu łysienia? Więcej, niż myślisz. W zależności od tego, jak pracują, włosy będą gęste i zdrowie lub - łamliwe i mocno przerzedzone. Testosteron, estrogen, tyroksyna – na to tylko niektóre z hormonów, których wpływ szybko odbije się na wyglądzie twojej czupryny.
 • Łysiejący mężczyzna
  Amerykańscy naukowcy mają cenną podpowiedź dla mężczyzn i lekarzy. Zaobserwowali, że pewna cecha wyglądu panów może wskazywać na to, że rozwinie się u nich złośliwy rak prostaty.
 • Testosteron od zawsze obwiniany za wszelkie przejawy ciemnej strony mężczyzn okazuje się nie mieć z tym wiele wspólnego
  Dzięki niemu jesteśmy facetami. To on jest naszym paliwem, zarówno w zwykłych codziennych czynnościach, jak i tych przyjemniejszych, łóżkowych. W powszechnej opinii, poza gradobiciem, powodzią i 25 latami emisji „Mody na sukces”, winny wszystkiemu co na świecie najgorsze. Czy słusznie?