• Maciej Stuhr
  Niebawem do kin trafi trzecia część popularnego świątecznego cyklu komediowego „Listy do M.”. Po raz pierwszy jednak na ekranie nie zobaczymy Macieja Stuhra, który do tej pory był jednym z filarów serii.
 • Maciej Stuhr i tym razem nie zawodzi
  Diabeł tkwi w szczegółach, a w przypadku "Planety singli" w obsadzie – pisze recenzent serwisu megafon.pl.
 • Marcin Perchuć kolejną ofiarą Niegrzecznego Mikołaja
  "Listy do M." stały się najpopularniejszą komedią ostatnich 25 lat w Polsce, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. Ale czy możliwa jest też powtórka z rozrywki i ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła "jedynka"?
 • "Listy do M" biją rekordy popularności
  Świąteczne "Listy do M." zdobyły serca polskich widzów. W pierwszy weekend film obejrzało niemal 400 tys. widzów.
 • Piotr Najsztub z Katarzyną Sarnowską
  "Listy do M." to jedna z najgorętszych premier tej jesieni, a – zdaniem krytyków – pierwsza od lat sensowna polska komedia romantyczna. W środowy wieczór na premierę w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach przybyli licznie odtwórcy głównych ról (wśród nich Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Wojciech Malajkat, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Bujakiewicz, Leonard Pietraszak i Lech Ordon) oraz tłumy gości. Wśród nich był również Piotr Najsztub z piękną Katarzyną Sarnowską, swoją partnerką. "Listy do M." w polskich kinach już od czwartku, 10 listopada.
 • Maciej Stuhr w "Listach do M."
  Maciej Stuhr o pierwszym polskim filmie na święta "Listy do M.", piosenkach Kabaretu Starszych Panów i statuetce Wiktora.
 • Listy do M.
  Cóż w okolicy świąt Bożego Narodzenia może być bardziej relaksującego od romantycznej komedii z choinką, prezentami i Mikołajem w tle? Tym tropem poszli twórcy filmu "Listy do M.", opowiadającego kilka historii miłosnych osadzonych w barwnej, migoczącej bożonarodzeniowej scenerii. Fabuła i plakat go reklamujący pozwalają nazywać obraz polskim odpowiednikiem "Love Actually" (To właśnie miłość)", hitu z Hugh Grantem, Emmą Thompson i Keirą Knightley. W rodzimej wersji role pierwszoplanowe grają Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Kasia Zielińska i Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk. Premiera 10 listopada.
 • Mikołaj Tomasz Karolak pisze "Listy do M."
  11 listopada do kin trafi polska komedia romantyczna "Listy do M.". – W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec – zapowiada dystrybutor. – Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą, jak kochać w najbardziej romantycznym przeboju tego roku. Za reżyserię odpowiada Mitja Okorn. Scenariusz napisali Karolina Szablewska i Marcin Baczyński.