• Marcin Perchuć kolejną ofiarą Niegrzecznego Mikołaja
  "Listy do M." stały się najpopularniejszą komedią ostatnich 25 lat w Polsce, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. Ale czy możliwa jest też powtórka z rozrywki i ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła "jedynka"?
 • "Listy do M" biją rekordy popularności
  Świąteczne "Listy do M." zdobyły serca polskich widzów. W pierwszy weekend film obejrzało niemal 400 tys. widzów.
 • Paweł Małaszyński kocha jak w Hollywood
  10 listopada do kin trafi polska komedia romantyczna "Listy do M". Jeśli wierzyć zapewnieniom Pawła Małaszyńskiego, film dorównuje hollywoodzkim blockbusterom.
 • Mikołaj Tomasz Karolak pisze "Listy do M."
  11 listopada do kin trafi polska komedia romantyczna "Listy do M.". – W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec – zapowiada dystrybutor. – Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą, jak kochać w najbardziej romantycznym przeboju tego roku. Za reżyserię odpowiada Mitja Okorn. Scenariusz napisali Karolina Szablewska i Marcin Baczyński.
 • Paweł Małaszyński
  Ruszyły prace na planie filmu "Listy do M." Jak zapewniają twórcy, to ciepła, komedia obyczajowa rozgrywająca się w czasie świąt Bożego Narodzenia.