• Belfer
  2 października na antenie Canal+ zadebiutuje polski serial kryminalny "Belfer". W roli głównej zobaczymy Macieja Stuhra, obok niego na ekranie pojawią się Magdalena Cielecka, Łukasz Simlat, Piotr Głowacki i Krzysztof Pieczyński.
 • "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" wkraczają do polskich kin
  Janusz Majewski zrobił film o mrocznym, komunistycznym czasie i nadziei, jaką dawała – między innymi – muzyka jazzowa.
 • "Excentrycy" – nieco oldskulowa opowieść o swingujących latach 50.
  Czasami warto wejść na tę słoneczną stronę ulicy i zobaczyć życie z tamtej perspektywy – mówi Janusz Majewski. Jego najnowszy film " Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" jest spełnieniem tej obietnicy.
 • Władysław Pasikowski i Paweł Edelman na premierze "Pokłosia"
  "Cieszę się, że w Polsce powstał ten film" – mówił Andrzej Wajda. "Podziwiam odwagę podjęcia trudnego tematu" – oceniał Bogdan Zdrojewski. W Warszawie odbyła się premiera długo oczekiwanego, ale też budzącego duże emocje "Pokłosia" Władysława Pasikowskiego.
 • Weronika Rosati, Marcin Dorociński i Sonia Bohosiewicz
  Na ten film kinomani czekają od czasu, gdy na festiwalu w Gdyni "Obława" zebrała świetne recenzje i Srebrne Lwy. Film Marcina Krzyształowicza na ekrany wejdzie 19 października, ale jego uroczysta premiera już za nami. W warszawskim Multikinie Złote Tarasy spotkały się gwiazdy głośnej produkcji: Weronika Rosati, Marcin Dorociński, Maciej Stuhr i Sonia Bohosiewicz. Kto jeszcze przyszedł na "Obławę"? Zobacz!
 • Olgierd Łukaszewicz i Maciej Stuhr
  "Daas" – debiut filmowy Adriana Panka – to opowieść o hrabim Jakubie Franku, pseudomesjaszu, który w połowie XVIII wieku ogłosił się Bogiem, a ze swoich wyznawców próbował stworzyć armię. Na premierze galowej, która odbyła się w warszawskiej Kinotece, pojawili się odtwórcy głównych ról: Olgierd Łukaszewicz, Maciej Stuhr, Jan Nowicki i Magdalena Czerwińska. Zabrakło jednak Andrzeja Chyry i Mariusza Bonaszewskiego. "Daas" wchodzi do kin 7 października.