• Krzysztof Ziemiec, Michał Figurski, Maciej Stuhr
  Żarty Macieja Stuhra podczas gali Orły 2016 podzieliły opinię publiczną. Dla jednych było to oburzające wyśmiewanie się ze śmierci Polaków, dla innych przejaw wysublimowanego poczucia humoru. Oto, jak znani ocenili kontrowersyjny występ aktora.
 • Tomasz Karolak, Maciej Stuhr
  Żarty Macieja Stuhra podczas gali Orłów nie wszystkim przypadły do gustu. Środowisko aktorskie murem stanęło jednak za swoim kolegą. Tomasz Karolak uważa, że Stuhr nie przekroczył granicy dobrego smaku i zachował odpowiednią konwencję.
 • Maciej Stuhr i tym razem nie zawodzi
  Diabeł tkwi w szczegółach, a w przypadku "Planety singli" w obsadzie – pisze recenzent serwisu megafon.pl.
 • Piotr Najsztub z Katarzyną Sarnowską
  "Listy do M." to jedna z najgorętszych premier tej jesieni, a – zdaniem krytyków – pierwsza od lat sensowna polska komedia romantyczna. W środowy wieczór na premierę w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach przybyli licznie odtwórcy głównych ról (wśród nich Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Wojciech Malajkat, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Bujakiewicz, Leonard Pietraszak i Lech Ordon) oraz tłumy gości. Wśród nich był również Piotr Najsztub z piękną Katarzyną Sarnowską, swoją partnerką. "Listy do M." w polskich kinach już od czwartku, 10 listopada.
 • "Listy do M." prawie jak "To właśnie miłość"
  – Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz – mówi Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Adamczyk nie odniósł jednak obrażeń.
 • Paweł Małaszyński kocha jak w Hollywood
  10 listopada do kin trafi polska komedia romantyczna "Listy do M". Jeśli wierzyć zapewnieniom Pawła Małaszyńskiego, film dorównuje hollywoodzkim blockbusterom.
 • Listy do M.
  Cóż w okolicy świąt Bożego Narodzenia może być bardziej relaksującego od romantycznej komedii z choinką, prezentami i Mikołajem w tle? Tym tropem poszli twórcy filmu "Listy do M.", opowiadającego kilka historii miłosnych osadzonych w barwnej, migoczącej bożonarodzeniowej scenerii. Fabuła i plakat go reklamujący pozwalają nazywać obraz polskim odpowiednikiem "Love Actually" (To właśnie miłość)", hitu z Hugh Grantem, Emmą Thompson i Keirą Knightley. W rodzimej wersji role pierwszoplanowe grają Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Kasia Zielińska i Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk. Premiera 10 listopada.
 • Mikołaj Tomasz Karolak pisze "Listy do M."
  11 listopada do kin trafi polska komedia romantyczna "Listy do M.". – W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec – zapowiada dystrybutor. – Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokażą, jak kochać w najbardziej romantycznym przeboju tego roku. Za reżyserię odpowiada Mitja Okorn. Scenariusz napisali Karolina Szablewska i Marcin Baczyński.
 • Paweł Małaszyński
  Ruszyły prace na planie filmu "Listy do M." Jak zapewniają twórcy, to ciepła, komedia obyczajowa rozgrywająca się w czasie świąt Bożego Narodzenia.