• Scena z filmu "Pokłosie"
  Henryk Wujec napisał list w odpowiedzi na komentarz publicysty "Rzeczpospolitej", Dominika Zdorta. List opublikował na swoim profilu na Facebooku Maciej Stuhr.
 • "Pokłosie" – Maciej Stuhr i Ireneusz Czop
  Mimo licznych zastrzeżeń wobec "Pokłosia", nie ma wątpliwości – to film, który trzeba zobaczyć.
 • "Pokłosie" w kinach od 9 listopada
  Bohaterami "Pokłosia" są dwaj bracia. Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat (Maciej Stuhr) popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo zaostrza konflikt, który przeradza się w otwartą agresję. Ujawniona tajemnica odciśnie tragiczne piętno na życiu braci i ich sąsiadów.
 • Maciej Stuhr w filmie "Pokłosie"
  "Pokłosie" nagrodzono oklaskami. Nowy, inspirowany jest wydarzeniami w Jedwabnem z 1941 roku, film w reżyserii Władysława Pasikowskiego wyświetlono w sobotę, jako "pokaz specjalny" na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Największa sala Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie wypełniona była po brzegi, a widzowie dziękowali twórcom za ten obraz.
 • "Pokłosie" od kin trafi 9 listopada
  Do sieci trafiła półminutowa zapowiedź nowego filmu Władysława Pasikowskiego. "Pokłosie" – nawiązująca do pogromu Żydów w Jedwabnem, współczesna opowieść o mieszkańcach polskiej wsi, którzy podczas II wojny światowej zamordowali grupę Żydów – 9 listopada trafi do kin.
 • Maciej Stuhr w filmie "Pokłosie"
  Ten film budził wiele emocji już na etapie kręcenia zdjęć. Nie mogło być jednak inaczej, skoro Władysław Pasikowski zabrał się ze jeden z najbardziej kontrowersyjnych rozdziałów naszej historii. "Pokłosie" – nawiązująca do pogromu Żydów w Jedwabnem, współczesna opowieść o mieszkańcach polskiej wsi, którzy podczas II wojny światowej zamordowali grupę Żydów – 9 listopada trafi do kin. U nas już dziś kadry z mocno oczekiwanej produkcji.
 • Maciej Stuhr gra w "Pokłosiu" główną rolę
  Po niemal 10. latach przerwy Władysław Pasikowski wraca do gry historią o pogromach Żydów w wojennej Polsce. "Pokłosie", z głównymi rolami Macieja Stuhra i Ireneusza Czopa, wejdzie do kin najprawdopodobniej w 2012 roku.
 • Maciej Stuhr w "Mistyfikacji"
  Reżyser słynnych "Psów" Władysław Pasikowski pracuje nad nowym filmem "Pokłosie".