• Anna Szarek, Edyta Herbuś i Natalia Siwiec
  Wczorajszy pokaz kolekcji "Rentgen" Macieja Zienia na sezon jesień/zima 2013/2014 był pierwszym z serii, którym patronuje marka T-Mobile. Na wydarzeniu pojawił się prawdziwy tłum polskich gwiazd. Jak prezentowały się panie? Hmmm, różnie... Zobaczcie.
 • Pokaz kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2012
  Maciej Zień coraz bardziej odchodzi od wyrafinowanych, wieczorowych sukni, w stronę eleganckiego, ale i nonszalanckiego luzu. Utrzymaną w tej stylistyce, najnowszą kolekcję "Look at Me" zaprezentował w poniedziałek.
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
 • Edyta Herbuś na ostro
  Czarna mini, mocny makijaż, błyszczące ćwieki na całym ciele? Taki wizerunek nie kojarzy nam się z Edytą Herbuś. Artystka zaskoczyła niecodziennym wcieleniem „z pazurem”.
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.