• Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
  • Gwen Stefani w Cannes.O urodę gwiazd w Gdyni zadbają ci sami specjaliści
    Fantastyczne suknie znakomitego designera oraz fryzury i makijaże przygotowane przez tych samych specjalistów, którzy dbali o gwiazdy w Cannes. Czerwony dywan Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni ma nie ustępować tym z najbardziej prestiżowych festiwali świata.
  • Edyta Herbuś na ostro
    Czarna mini, mocny makijaż, błyszczące ćwieki na całym ciele? Taki wizerunek nie kojarzy nam się z Edytą Herbuś. Artystka zaskoczyła niecodziennym wcieleniem „z pazurem”.
  • Etykietka ikony stylu zobowiązuje. Małgorzaty Kożuchowskiej nie mogło zabraknąć na takim wydarzeniu, jak pokaz Macieja Zienia. Pod nieobecność męża towarzyszył jej sam projektant. Jak zaprezentowała się aktorka?