• Aneta Kręglicka, Maciej Zień i Kasia Kowalska
  Patrząc na to, jak wygląda dziś była Miss Świata, można się tylko utwierdzać w przekonaniu, że zaszczytny tytuł należał jej się bardziej, niż komukolwiek innemu. 
 • Katarzyna Warnke nago na pokazie Macieja Zienia
  Takiej "atrakcji" nie spodziewał się chyba żaden z gości wczorajszego pokazu projektanta. Trzeba przyznać, że występ nagiej aktorki na wybiegu i ubieranie jej przed publicznością zrobiły wrażenie - dziś to temat numer 1 nie tylko w mediach społecznościowych, ale i w większości portali. Zobaczcie zdjęcia scen z pokazu, o których wszyscy dyskutują.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Macieja Zienia Kaleidoscope
  Premiera każdej kolekcji Macieja Zienia jest ogromnym wydarzeniem w polskim świecie mody. Pokaz najnowszej kolekcji "Kaleidoscope" jesień/zima 2012/2013 w Hotelu Hilton również był okazją do spotkania setek ludzi uwielbiających modę. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy tego wieczoru.
 • Pokaz Gosi Baczyńskiej.
  Robert Kupisz zamienił nożyczki fryzjerskie na krawieckie i wprowadził na wybieg motywy patriotyczne. Paprocki i Brzozowski odważyli się na kolor, a Gosia Baczyńska zamieniła pokaz w...wielkie pranie. Tak wyglądał rok 2011 na polskich pokazach mody.
 • Choć program "Top Model" od pierwszego odcinka budził wiele emocji, tak mocnych kontrowersji, jakie pojawiają się przy okazji jego drugiej edycji jeszcze nie było. W mediach właśnie trwa kolejna wymiana zdań na temat wartości merytorycznej programu. Tym razem po dwóch stronach barykady stoją projektant Maciej Zień i jurorka programu Karolina Korwin-Piotrowska.
 • Suknia, w której Emma Watson pojawiła się na premierze II części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" do złudzenia przypomniała projekt Macieja Zienia.
  Redaktorzy "Faktu" zauważyli, że filmowa Hermiona na premierze filmu drugiej części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" miała kreację podobną o stroju Alicji Bachledy-Curuś. Polska gwiazda nosiła taką sukienkę już rok temu!
 • Fanką projektów Macieja Zienia okazała się także Magdalena Boczarska.
  Aż trzy gwiazdy pojawiły się na gali rozdania nagród 36. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w kreacjach Macieja Zienia. Oceńcie, która prezentowała się najlepiej.
 • Najnowsze projekty Macieja Zienia - kolekcja 180°
  180 ° to nie tylko nazwa nowej kolekcji Macieja Zienia, ale także wymowny symbol przemiany projektanta, który po raz pierwszy od dawna mocno zaskoczył publiczność propozycjami przedstawionymi na pokazie. Zachowawczy dotychczas Maciej Zień tym tym razem pokazał projekty, w których nie dominują już klasyczne kolory i minimalizm. W kolekcji 180 °harmonia została zastąpiona kontrastami, jednobarwne tkaniny idą w parze z motywami zwierzęcymi, a elegancja staje się bardziej drapieżna. Zapraszamy do obejrzenia kreacji z najnowszej kolekcji Macieja Zienia 180 °.
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.
 • Izabela Miko przymierza kreacje Macieja Zienia
  Piękna Iza Miko pragnie być gwiazdą o międzynarodowym znaczeniu i iście amerykańskim stylu. Ma poprowadzić galę Wybory Miss Polski, postanowiła więc ubrać się u jednego z najlepszych projektantów. Zobacz, jak przebiera się w kreacje przygotowane specjalnie dla niej!