• Filip Chajzer
  Filip Chajzer został został posądzony o brak tolerancji wobec androgynicznych mężczyzn. Dziennikarz postanowił się wytłumaczyć z kontrowersyjnego wpisu i zapewnia, że jest bardzo tolerancyjny.
 • Filip Chajzer
  Filip Chajzer ponownie został skrytykowany za brak tolerancji. Tym razem, celem drwin dziennikarza stali się mężczyźni i androgyniczni celebryci, czyli Madox i Mateusz Maga.
 • Madox będzie supportem Roxette
  24 lipca w trójmiejskiej Ergo Arenie wystąpi duet Roxette. W roli supportu zobaczymy Madoksa.
 • Madox: Za 10 lat będę na zabiegu z botoksu
  Odkąd pojawił się w polskim show-biznesie nieustannie wzbudza kontrowersje. Ekstrawagancki Madox niedawno wydał swój debiutancki album "La Revolution Sexuelle".
 • Od momentu pojawienia się w telewizji Madox wzbudza wiele kontrowersji
  Znany z udziału w programie "Mam Talent" Madox wydaje swój debiutancki album. Utrzymany w stylistyce electro pop i dance krążek zatytułowany "La revolution Sexuelle" (Rewulcja seksualna) będzie w sprzedaży od 4 października.
 • Gwiazdy na konferencji Festiwal Piękna. Czy takie piękne?
  Już niebawem rusza Festiwal Piękna 2011 – święto zmagań światowych piękności o koronę najpiękniejszej. Na konferencji promującej to wydarzenie pojawiły się również gwiazdy show-biznesu, które chętnie prezentowały fotoreporterom swoje kreacje i pozowały w towarzystwie rodzimych i zagranicznych miss. Jak się zaprezentowały? Zobaczcie!
 • Madox
  Prawdziwa przyjaźń jest bezcenna i nie zna granic! Przekonał się o tym ostatnio Madox, który... dostał mieszkanie od Sashy Strunin.
 • Tomasz Jacyków i Anna Piszczałka
  Stacja MTV Polska świętowała 11 urodziny. Tradycyjnie już impreza odbyła się w warszawskim klubie "La Playa". Nawet deszczowa pogoda nie przeszkodziła celebrytom w balowaniu na parkiecie i sztucznej plaży położonej nad brzegiem Wisły. Oto, kto wpadł...
 • Michał Szpak i Madox coraz bardziej przypominają kobiety.
  Patrząc na stylizacje Michała Szpaka i Madoxa, można pomyśleć, że granica między płciami jest naprawdę bardzo cienka, wręcz niewidzialna. Na urodzinach MTV obaj młodzi gwiazdorzy pojawili się w makijażu, fryzurach i kreacjach typowych dla kobiet i gdyby nie to, że są sławni, naprawdę można by pomyśleć, że to reprezentanci płci pięknej. Obaj panowie świetnie się czują w takim wcieleniu i wyglądają tak, że niejedna kobieta może poczuć się zazdrosna. Podoba Wam się tak męskość w takim opakowaniu?
 • Modowe szaleństwo bez końca - gwiazdy na urodzinach MTV w warszawskim klubie La Playa.
  Bywają takie imprezy, na których każdy gość może się pokazać, w czym zechce bez obawy, że będzie się źle czuł w swojej stylizacji. Wczorajsze urodziny MTV w warszawskim klubie La Playa właśnie takie były. Gwiazdy, które pojawiły się na imprezie, zaprezentowały się w skrajnie różnych kreacjach: były i stroje prosto z motocykla, i połyskujące wieczorowe sukienki, i krótkie dżinsowe spodenki połączone z nieco rozczłapanymi trampkami. W skrócie: wolna amerykanka! Zobaczcie sami!