• Adam Rogacki, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki, bohaterowie niesławnego lotu do Madrytu, nie staną przed sądem. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie. Umorzono także wątek dotyczący Zbigniewa Girzyńskiego i jego wyjazdów służbowych.
 • Posłowie wykluczeni z partii i klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości: Adam Hofman (C), Mariusz Antoni Kamiński (P) i Adam Rogacki (L) podczas konferencji prasowej w Sejmie
  Czy na pewno nic nie zostawało w kieszeniach posłów z madryckiej trójki? Czy można w ciągu jednego dnia - jak opowiada Adam Hofman - wystąpić w Sejmie, dojechać samochodem do Londynu, zapłacić za hotel i zdążyć wrócić do Polski tak, by rano wystąpić w radiu? "Newsweek" twierdzi, że zdobył kolejne dowody na to, że bohaterowie afery madryckiej mijają się z prawdą.
 • Adam Hofman. Za nim Mariusz Antoni Kamiński
  Milczeli przez miesiąc, w końcu przemówili. Chodzi o byłych posłów PiS-u - Adama Hofmana, Adama Rogackiego i Mariusza Antoniego Kamińskiego i ich podróż do Madrytu, w którą udali się z żonami.
 • Posłowie wykluczeni z partii i klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości: Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki
  Ten atak przeprowadził na nas Radosław Sikorski z pomocnikami politycznymi na ostatniej prostej kampanii wyborczej - powiedział na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Adam Hofman. Trzech posłów, a jednocześnie głównych bohaterów tzw. afery madryckiej, przerwało milczenie i podjęło próbę publicznego odpierania zarzutów.
 • Monika Olejnik
  "Co trzeba mieć w głowie, żeby lecąc tanimi liniami, gdzie jest mnóstwo Polaków, tak się zachowywać. Poseł Hofman myślał, że mu wszystko wolno, miał gębę pełną frazesów" - komentuje aferę madrycką Monika Olejnik. I wskazuje winnego tej afery. To zdaniem publicystki Jarosław Kaczyński.
 • Jerzy Wenderlich (SLD) ściska dłoń marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego
  Adam Hofman, Adam Rogacki i Mariusz Antoni Kamiński to nie jedyni posłowie, którzy lubią zagraniczne wycieczki na koszt podatnika. Marszałek Sejmu Radosław Sikorski opublikował zestawienie wszystkich podróży parlamentarzystów za pieniądze Sejmu tej kadencji. W sumie wydaliśmy na nie już ponad 8,6 mln złotych. Oto subiektywne zestawienie polityków, którzy korzystali z najdroższych wyjazdów.
 • Adam Hofman
  Wygląda na to, że trzej posłowie PiS - Adam Hofman, Adam  Rogacki i Mariusz Antoni Kamiński - słono zapłacą za swoją podróż do Madrytu samolotem. Prokuratura wszczęła śledztwo. Podejrzewa, że politycy mogli dopuścić się oszustwa. Jeśli sąd skazałby polityków z tego paragrafu, groziłoby im kilkuletnie więzienie.
 • Nowy rzecznik PiS Marcin Mastalerek
  Pracowity i aktywny dzień dla nowego rzecznika PiS. Następca Adama Hofmana nie zasypia gruszek w popiele i odwiedza jedną redakcję po drugiej. Jeśli nie może być osobiście, to jest telefonicznie. Tak jak to miało miejsce w przypadku TOK FM. 
 • Rzecznik prasowu SLD Dariusz Joński
  SLD wysłało do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez trzech posłów PiS-u. Chodzi o okoliczności służbowej podróży do Madrytu Adama Hofmana, Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego.
 • Adam Hofman
  "Jak się tak zachowuje, to się sam prosi, żeby go nagrać" - słuchać w tle minutowego nagrania z Madrytu, pokazującego m.in. Adama Hofmana. Zdaniem serwisu fakt.pl, który ujawnił film, poseł PiS, zawieszony w partii w związku z tą wyprawą, zachowywał się skandalicznie.