• Magdalena Soszyńska
  Popularność zyskała dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”, ale nie raz udowodniła, że potrafi kusić nie tylko na parkiecie… Magdalena Soszyńska pochwaliła się już swoimi wdziękami w „Playboyu”, a teraz została gwiazdą najnowszej okładki „CKM”.
 • Emilia Clarke
  Końcówka roku to zawsze czas podsumowań i rankingów, a magazyny dla facetów prześcigają się w publikowaniu zestawień najpiękniejszych i najgorętszych kobiet na świecie. Tym razem magazyn „Esquire” wybrał najseksowniejszą kobietę roku! Oto ona!
 • Heidi Montag
  „Playboy” kusi czytelników zmysłowym pięknem kobiecego ciała już od ponad 60 lat. W tym czasie zdążył zaliczył co najmniej kilka wpadek. Od przesadnego retuszu, przez nietrafione pomysły na sesje, po nieatrakcyjne modelki... Oto najgorsze okładki „Playboya”według portalu blackbookmag.com.
 • Wydania "Playboya" w Ameryce Łacińskiej
  Decyzja wydawców „Playboya” o rezygnacji z publikowania nagich zdjęć spotkała się z niemałym zaskoczeniem czytelników… Okazuje się jednak, że zmiany dotyczą amerykańskiego wydania, a o kształcie lokalnych wersji pisma mają zadecydować redaktorzy. Dziś wiadomo, że bez zmian pozostanie wydanie brazylijskiej, argentyńskie i meksykańskie…
 • Playboy
  Wydawany od 1953 roku magazyn dla panów "Playboy" przestanie publikować zdjęcia w pełni nagich kobiet. Zdaniem wydawców, zmiany podyktował wymagający rynek...
 • Aneta Zając
  Na okładce najnowszego numeru magazynu „Playboy” pojawi się aktorka Aneta Zając. Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” i gwiazda „Pierwszej miłości” postanowiła odsłonić swoją zmysłową i seksowną stronę... Zobacz zdjęcia!
 • Pierwsze okładki polskiego "Playboya"
  Pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Playboy” ukazał się w grudniu 1992 roku i kosztował dokładnie 29 500 zł. Czytelnicy mieli wówczas okazję przeczytać wywiad z Lechem Wałęsą oraz obejrzeć zdjęcia Malwiny Rzeczkowskiej. Oto Polki, które jako pierwsze odważyły się rozebrać dla męskiego magazynu...
 • Lidia Kopania
  Na okładce najnowszego numeru „Playboya” zagościła piosenkarka i autorka tekstów, Lidia Kopania. "Najtrudniej było zacząć. Jednak kiedy pokazano mi pierwsze zdjęcia, rozluźniłam się i cieszyłam każdą chwilą sesji" – podsumowała sesję zdjęciową artystka. Zobacz galerię!
 • Stewardessa
  W najnowszym numerze magazynu "Playboy" pojawi się sesja inspirowana zawodem stewardessy... Roznegliżowana pracowniczka linii lotniczych "Air PLAYBOY" odkryje przed mężczyznami pikantne sekrety pracy na 11 km nad ziemią... Zobacz zdjęcia!
 • Olga Niedzielska
  W najnowszym numerze „Playboya” będziemy mogli podziwiać seksowne ciało Playmate Roku. Magazyn dla mężczyzn przyznał tytuł modelce, Oldze Niedzielskiej. Zobacz zdjęcia!