• Magda Gessler
  Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej zapracowanych, a tym samym najlepiej zarabiających gwiazd polskiej telewizji. Programy z jej udziałem cieszą się dużą oględnością, dlatego szefowie grupy ITI postanowili powierzyć jej kolejny projekt.
 • Magda Gessler
  Magda Gessler od 7 lat jest jedną z największych gwiazd TVN, a jej program "Kuchenne rewolucje" od wielu sezonów cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Restauratorka żali się jednak, że jej wynagrodzenie za pracę przed kamerą jest nieadekwatne do zasług wobec stacji.
 • Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku"
  Blisko 300 mln złotych - tyle zarobiły dla TVNu dwie najbardziej dochodowe gwiazdy polskiej telewizji. Ewa Drzyga i Magda Gessler daleko w tyle zostawiły konkurencję i udowodniły, że nie trzeba być bohaterem tabloidów, by przynosić swoim pracodawcom prawdziwą fortunę. Ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok przygotowała firma Lowe Media .
 • Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych gwiazd telewizji, a także bizneswoman, która z powodzeniem kieruje kilkoma restauracjami. Ostatnie doniesienia o jej rzekomych problemach finansowych były przesadzone, bowiem restauratorka dziennie zarabia nawet 11 tys. złotych.
 • Ranking gwiazd, które w 2012 roku zarobiły najwięcej
  W polskim show biznesie zapanował kryzys finansowy, który daje się we znaki wielu celebrytom. Są jednak polskie gwiazdy, które mimo trudnej sytuacji na rynku, zarabiają miliony. Oto ranking tych, którzy w 2012 roku wzbogacili się najbardziej.
 • Ile zarabia Magda Gessler?
  Magda Gessler to utalentowana restauratorka i świetna businesswoman. Obecnie jej nazwisko jest doskonale prosperującą marką, pozwalającą na czerpanie zysków z kilku źródeł. Jak podje "Super Express", roczny dochód Gessler to obecnie ok. 4 milionów złotych. Zobacz, na czym restauratorka zarabia najwięcej.