• Magda Gessler
  Gwiazda TVN często jest posądzana o poddawanie się zabiegom medycyny estetycznej, dlatego też nie ukrywa, że irytuje ją, gdy ktoś wmawia jej poprawianie urody. Restauratorka podkreśla, że nie ma czasu nawet na regularny masaż, a tym bardziej na spędzanie długich godzin w gabinetach medycyny estetycznej. Przyznaje, że na jej nieregularne rysy twarzy wpływ miał paraliż nerwu trójdzielnego.
 • Lara Gessler
  Ojciec dbał o domowe ognisko, mama stawiała na karierę – opowiada Lara Gessler o swojej rodzinie. Córka znanej restauratorki twierdzi, że to dzięki postawie ojca nie odczuwała nadmiernie nieobecności matki. Zawsze szanowała też dokonania zawodowe swojej mamy.
 • Lara Gessler
  To była kreacja z gatunku tych, które dostarczają niezapomnianych wrażeń estetycznych. Dlaczego? Bo chwilami sukienka wydawała się tuniką i odsłaniała tyle, że wprost nie można było się doczekać, kiedy granica przyzwoitości zostanie przekroczona... Całe szczęście, że córka znanej restauratorki ma po mamie naprawdę zgrabne nogi!
 • Magda Gessler
  Magda Gessler działa na najwyższych obrotach. Wystarczają jej trzy godziny snu, nie wie co to zmęczenie i uwielbia pracować. Znana restauratorka stara się żyć jak najaktywniej, tak, aby każdy dzień był wyjątkowy. W czasie wolnym zdarza jej się tęsknić za pracą.
 • Podwiana sukienka Magdy Gessler
  W tej pozie nie było mowy o przypadku! Restauratorka z pełną świadomością tego, co będzie się działo, pozowała do zdjęć przy kratce wentylacyjnej. Wylatujące z niej powietrze seksownie podwiewało sukienkę gwiazdy TVN-u. Porównanie do Marilyn Monroe samo ciśnie się nie na usta... Czy w tym przypadku "prawie" robi wielką różnicę...?
 • Zwiewna sukienka i ciężke buty Magdy Gessler
  Nie od dziś wiemy, że surowa restauratorka uwielbia wielowarstwowe ubrania i wygodne (co w praktyce często oznacza ciężkie) buty. W podobnej stylizacji zaprezentowała się wczoraj, na spotkaniu z gwiazdorem ukraińskiego show kulinarnego. Jak wypadła?
 • Katarzyna Frank-Niemczyckai Zbigniew Niemczycki, Wojciech Olejniczak z małżonką, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
  Na tej imprezie co roku bawią się najważniejsi ludzie świata mediów, polityki i show-biznesu. Nie inaczej było wczoraj. Wnętrza budynku Politechniki Warszawskiej wprost zaroiły się od znanych twarzy. Zobaczcie, kto z kim przybył na bal i jak prezentowali się imprezowicze.
 • Miley Cyrus, Kinga Preis i Iga Wyrwał
  Przemiany, które prezentujemy, są naprawdę spektakularne. W 2012 roku znane panie chudły, eksperymentowały z fryzurami, szukały "swoich stylów". Zobaczcie efekty tych metamorfoz i oceńcie, komu zmiana wizerunku wyszła najlepiej.
 • Gracja w rozmiarze XL
  Magda Gessler nie poprzestaje na zaszczepianiu w Polakach miłości do gotowania. Restauratorka poszerza pole swojej działalności: wczoraj odbyła się premiera ekskluzywnych garnków sygnowanych jej nazwiskiem. Zobaczcie jak prezentowała się na imprezie gospodyni i jej przyjaciółki.
 • Nogi Magdy Gessler
  W miniony weekend Magda Gessler otworzyła w Warszawie kolejną knajpkę. Jej nowy lokal nazywa się "Masz gulasz" i mieści się w jednej z najlepszych dzielnic stolicy. Restauratorka oczywiście pojawiła się na jego otwarciu, ale, niestety, nie zachwyciła strojem. "Rajstopowe" getry, które założyła, wyglądały tandetnie i skracały jej sylwetkę. Cóż, każdemu zdarza się wpadka...