• Inspirujące STYLIZACJE Magdy Mołek
    Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna - Magda Mołek. Najczęściej oglądamy ją w weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN i talk-show „W roli głównej”, gdzie zachwyca minimalistycznymi stylizacjami. Niebywale profesjonalna, pilnie strzeże swojej prywatności. Spodziewa się dziecka i niebawem zniknie na jakiś czas z ekranów telewizorów w związku z urlopem macierzyńskim. Oto jej bardzo kobiece stylizacje, które stały się inspiracją do stworzenia czterech zestawów.
  • Anna Kalczyńska, Marta Kuligowska i Dominika Kulczyk
    W kreacjach gości nie dało się zauważyć jednej dominującej tendencji, ale to nawet dobrze, jeśli można stwierdzić, że większość pań wyglądała naprawdę świetnie. Naszym zdaniem najciekawszą stylizację zaprezentowała Dominika Kulczyk. Zobaczcie zdjęcia i podawajcie swoje typy "wygranych wieczoru".
  • Dorota Williams, Monika Olejnik i Joanna Przetakiewicz
    Wczoraj w warszawskim Ufficio Primo odbyła się II Edycja Gali Polskiej Rady Biznesu, na której wręczono nagrody im. Jana Wejcherta. Celem inicjatywy jest wyróżnienie osób, które w sposób szczególny wyróżniają się na scenie działalność biznesowej oraz społecznej. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych, świetnie ubranych kobiet. Zobaczcie, jak wyglądały.