• Edyta i Cezary Pazuraowie, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski oraz Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
  O tym, że to był wyjątkowy wieczór, może świadczyć choćby to, że na imprezie pojawiły się postaci, które zwykle z daleka omijają wszelkie czerwone dywany (np. Kuba Wojewódzki z partnerką) i wszyscy byli w doskonałej komitywie. Zobaczcie obszerną galerię zdjęć z sobotniego wieczoru.
 • Dariusz Mioduski, Bronisław Komorowski, Zbigniew Niemczycki, Aldona Wejchert i Wiktoria Wejchert
  Wczoraj w Warszawie po raz czwarty wręczono Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Tradycyjnie już w wydarzeniu wzięło udział wiele świetnie wyglądających kobiet i mężczyzn. Zobaczcie, kto się pojawił.
 • Dorota Williams, Monika Olejnik i Joanna Przetakiewicz
  Wczoraj w warszawskim Ufficio Primo odbyła się II Edycja Gali Polskiej Rady Biznesu, na której wręczono nagrody im. Jana Wejcherta. Celem inicjatywy jest wyróżnienie osób, które w sposób szczególny wyróżniają się na scenie działalność biznesowej oraz społecznej. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych, świetnie ubranych kobiet. Zobaczcie, jak wyglądały.
 • Gwiazdu na Balu Fundacji TVN 2012
  Drogie kreacje i dodatki, uczesania stworzone przez najlepszych fryzjerów, szerokie uśmiechy prezentowane na czerwonym dywanie i poza nim - tak w największym skrócie można opisać to, co zaprezentowały gwiazdy na sobotnim Balu Fundacji TVN. Zobaczcie to na zdjęciach.