• Krzysztof Dudek Fot. Maksymilian Rigamonti
    Jeszcze nie powiedziałem, że będę startować, a już słyszałem, że jestem partyjnym kacykiem z nadania Platformy, z nadania prezydent Hanny Zdanowskiej - mówi Krzysztof Dudek, były dyrektor Narodowego Centrum Kultury, w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.
  • Paweł Adamowicz
    Kluczowi przywódcy Platformy zbyt wolno uczą się tego, że członków partii nie powinno się zostawiać na lodzie. To różni PO od PiS, że Kaczyński jest lojalny wobec swoich działaczy bardzo długo – mówi prezydent Gdańska. Wbrew partii, którą współtworzył, walczy o szóstą kadencję.
  • Cezary Łazarewicz, Andrzej Bober
    Dałem tę książkę do przeczytania Izie Cywińskiej. Przeczytała kawałek, od razu zadzwoniła, że świetne, że super, a ja na to, żeby doszła do ostatniej strony. Nie odzywała się z tydzień. Zadzwoniłem, a ona, że nikt takiej krzywdy do tej pory Wałęsie nie zrobił, jak zrobi wasza książka. Pokazujecie, jak traktował ludzi - mówią w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Andrzej Bober i Cezary Łazarewicz, autorzy książki "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą".
  • Paweł Kukiz
    "Co szkodziło prezydentowi Dudzie wykazać się dobrą wolą i zrobić jedno referendum 25 października i doprecyzować zarówno pytania dotyczące JOW-ów, jak i te dotyczące sześciolatków, lasów i finansowaniu partii politycznych? Ja tego nie rozumiem. Przecież prezydent powinien dążyć do podwyższania frekwencji, a nie działać na szkodę" - oburza się Paweł Kukiz w rozmowie z Magdaleną Rigamonti z "Dziennika Gazety Prawnej".