• Rafał Maserak, Paulina Sykut
  Paulina Sykut za sprawą spontanicznego gestu Rafała Maseraka stała się w pierwszych dniach nowego roku bohaterką prześmiewczych publikacji plotkarskiej prasy. Tancerz zaskoczony emocjami, jakie wywołała ta sytuacja, postanowił przeprosić koleżankę.
 • Paulina Sykut-Jeżyna, Rafał Maserak
  Podczas tegorocznej imprezy sylwestrowej Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, za sprawą spontanicznego gestu Rafała Maseraka, zaliczyła widowiskową wpadkę. Jej odpowiedź na żart tancerza może świadczyć o tym, że nie było jej do śmiechu.
 • Joachim Loew
  Trener reprezentacji Niemiec, Joachim Loew, znów jest na ustach wszystkich internautów. Loew został przyłapany na dość nietypowym geście.
 • Logo województwa pomorskiego
  Województwo Pomorskie z pompą chwaliło się nowym logo. Pomarańczowo-czerwony wykrzyknik autorstwa Andrzeja Pągowskiego niespodziewanie stał się hitem internetu. Ale z tej "sławy" nie będzie zadowolony ani słynny grafik, ani lokalne władze regionu.
 • Kobieta w seksownej bieliźnie
  Pośladki – partia kobiecego ciała uwielbiana przez większość mężczyzn, nie zawsze jest powodem do dumy ich posiadaczki. By uczynić więc kształt pupy swoim największym atutem, warto wybrać odpowiedni krój fig. Wspólnie z brafitterką marki Dalia radzimy, co zrobić, żeby Twoje krągłości wyglądały superkusząco, a Ty czuła się zdecydowanie pewniej.
 • Marcelina Zawadzka, Rafał Maserak
  Podmuchy wiatru, prześwitujące sukienki, zbyt kuse spódniczki... Gwiazdy muszą każdego dnia zmagać się z "trudami" zawodu i złośliwością rzeczy martwych! Tym paniom nie udało się okiełznać modnych stylizacji... Zobacz galerię!
 • Victoria Silvstedt
  Pochodząca ze Szwecji supermodelka Victoria Silvstedt uwielbia spędzać wolny czas w St. Barts. Mierząca 182 cm wzrostu blond piękność jest ulubienicą fotoreporterów... Oto jak prezentuje się w czarnym bikini. Zobacz zdjęcia!
 • Bielizna Dalia
  Pretekst świątecznego upominku może być idealnym, by wybrać się na zakupy bieliźniarskie dla swojej kobiety (i bądź co bądź, dla ciebie). Przed wyjściem z domu upewnij się, że oprócz karty płatniczej, posiadasz niezbędne informacje, by dobrać zestaw nie tylko wyjątkowy ale także dobrze dopasowany. Wskazówki brafitterki Dalia powinny wyposażyć cię w niezbędna wiedzę kupującego idealną bieliznę.
 • Emily Ratajkowski
  Emily Ratajkowski, popularna modelka z polskimi korzeniami, wystąpiła w filmie Davida Finchera „Zaginiona dziewczyna”. Mimo że był to tylko epizod, posypały się kolejne propozycje... Emily kuje żelazo póki gorące i podgrzewa wokół siebie atmosferę, publikując w internecie coraz śmielsze zdjęcia... Zobacz galerię!
 • Edyta Górniak
  Podmuchy wiatru, prześwitujące sukienki, zbyt kuse spódniczki... Gwiazdy muszą każdego dnia zmagać się z "trudami" zawodu i złośliwością rzeczy martwych! Tym paniom nie udało się okiełznać modnych stylizacji... Zobacz galerię!