• Aleksandra Kwaśniewska
  Media odkryły intymną tajemnicę Aleksandry Kwaśniewskiej. Sprawa dotyczy bielizny. Prezydentówna często znajduje się w sytuacjach, które grożą ekspozycją intymnych elementów garderoby. Obawa o ich obnażenie i sfotografowanie towarzyszy Kwaśniewskiej nieustannie.
 • Drapieżna pupa gwiazdy: „pancerne” majtki Nicki Minaj
  Nie ma to jak przykuć uwagę, pokazując odrobinę ciała. Szczególnie, jeśli jest to wyjątkowo dorodna pupa. Znana wokalistka "zabłysnęła" pupą w prawdziwie pancernym dessous… Nicki Minaj zaświecił wysadzanymi ćwiekami majtasami. Ładne?
 • Bielizna Upsenzzo – kolekcja wiosna 2012
  Naga czy w bieliźnie? A może: w bieliźnie, która sprawia „nagie” wrażenie? Subtelny negliż w kolorze nude zatrze granicę między dessous a nagością. Oto kolekcja Upsenzzo.
 • David Beckham
  Ci internauci, którym znudziły się już żarty z wychudzonej nogi Angeliny Jolie znaleźli nowe źródło inspiracji. W internecie pojawiły się pierwsze filmy parodiujące reklamę bielizny H&M, której twarzą jest David Beckham. Oto kilka z nich.
 • Walentynkowa kolekcja bielizny marki Atlantic
  Różowe, ozdobione serduszkami i sentencjami pełnymi słodkich słów i wyznań. Takie często bywają bieliźniane elementy garderoby dedykowane zakochanym w ich dniu. Nie inaczej jest w tym przypadku. Oto walentynkowa kolekcja damskich majteczek marki Atlantic.
 • Majtki powiedzą ci prawdę
  Postanowiliście, że wasz pierwszy raz będzie dopiero po ślubie i od tamtej pory ciągle nurtuje cię pytanie czy warto czekać i czy jest na co... Nie ty jeden masz z tym kłopot. Mimo setek spekulacji i quasi metody na rozgryzienie zagadki nigdy nie podano takich, które gwarantowałyby całkowite poznanie. Aż do teraz. Oto metoda, dzięki której dowiesz się jak będzie z nią w łóżku, zanim do niego wejdziecie.
 • Stringi straciły palmę pierszeństwa na bieliźniarskim rynku
  Po długich latach panowania, stringi w końcu ustępują na rzecz wygodniejszej bielizny. Czy jedna z najmniej komfortowych części damskiej garderoby z czasem odejdzie w zapomnienie niczym ciasne gorsety? Wyniki sprzedaży firm bieliźniarskich pokazują, że obecnie kobiety wolą kupować figi i mocno zabudowane majtki.
 • Ładna, modna czy wygodna? Coraz więcej mężczyzn przy doborze bielizny sugeruje się tym, czy atrakcyjnie się w niej prezentują
  Oczywiście problem męskiej bielizny można zbagatelizować, albo ograniczyć do prostej decyzji: bokserki czarne lub białe. Jednak według modowych specjalistów owa kwestia jest znacznie bardziej skomplikowana.
 • Jak to się zdejmuje? Sekrety kobiecej bielizny
  Seksowna bielizna pobudza męskie zmysły i rozpala je do czerwoności. Podkreśla to, co najpiękniejsze, a jednocześnie jest nutką tajemniczości, która dodaje pikanterii. Damska bielizna jest jak opakowanie wymarzonego prezentu. Co zrobić, żeby nie zaplątać się przy jego rozpakowywaniu?
 • Przedszkolanka zdjęła dziecku majtki. Za karę. "Nie znęcała się"Polaków, którzy przyznają się do tego, że są ojcami nowo narodzonych w Polsce wietnamskich dzieci
  Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu (Wielkopolskie) umorzyła postępowanie w sprawie znęcania się nad dzieckiem w przedszkolu w Skokach. Jedna z nauczycielek zdjęła tam chłopcu majtki w obecności innych dzieci.