• Marcelina Zawadzka, Rafał Maserak
  Podmuchy wiatru, prześwitujące sukienki, zbyt kuse spódniczki... Gwiazdy muszą każdego dnia zmagać się z "trudami" zawodu i złośliwością rzeczy martwych! Tym paniom nie udało się okiełznać modnych stylizacji... Zobacz galerię!
 • Luksusowa bielizna
  Figle w godzinach pracy? Dlaczego nie! Producenci tej bielizny zapewniają, że nadaje się ona zarówno do pracy w biurze jak i relaksu w trakcie miłosnych uniesień z partnerem... "Uważamy, że możesz być ubrana w zmysłową bieliznę zarówno wychodząc rano do pracy, jak i w twoim wolnym czasie. Nie potrzebujesz osobnego kompletu bielizny do biura i osobnego do sypialni" - pisze marka Lovecode na swojej stronie internetowej.
 • Bikini Bridge
  Smartfon w rękach nastolatki nie ma prawa odpoczywać nawet na plaży... Najpierw hitem internetowych portali stały się zdjęcia rozgrzanych słońcem biustów, teraz przyszła pora na "mosty z majtek"... Facebook i Twitter oszalały na punkcie takich zdjęć... Zobacz galerię!
 • Kate Moss
  Kate Moss przyzwyczaiła już wszystkich do eksponowania nagich piersi, ale tym razem poszła o krok dalej. Na jednej z londyńskich ulic modelka pojawiła się w eleganckim futrze i przezroczystej, króciutkiej koszulce, pod którą nie miała ani biustonosza, ani… majtek.
 • Pokaz bielizny
  Walentynki już niebawem... a tobie brakuje inwencji? Podpowiadamy jak wybrać dla niej, walentynkowy prezent dla siebie. Ona się ucieszy, a ty na tym skorzystasz! Zobacz inspirujące zdjęcia z międzynarodowego pokazu bielizny International Lingerie Exhibition!
 • Majtki powiedzą ci prawdę
  Postanowiliście, że wasz pierwszy raz będzie dopiero po ślubie i od tamtej pory ciągle nurtuje cię pytanie czy warto czekać i czy jest na co... Nie ty jeden masz z tym kłopot. Mimo setek spekulacji i quasi metody na rozgryzienie zagadki nigdy nie podano takich, które gwarantowałyby całkowite poznanie. Aż do teraz. Oto metoda, dzięki której dowiesz się jak będzie z nią w łóżku, zanim do niego wejdziecie.