• Krzysztof Hołowczyc
  Rajdowa kariera Adama Małysza stoi pod wielkim znakiem zapytania. Były skoczek stracił strategicznego sponsora, a bez niego rywalizacja na najwyższym poziomie jest praktycznie niemożliwa. Dlaczego Orlen przestał wspierać "Orła z Wisły"? "Nie łączyłbym tego z polityką" - mówi dziennik.pl Krzysztof Hołowczyc.
 • Piekło Rajdu Dakar. Kierowcy i ich maszyny nie mają lekko
  Rajd Dakar to wielkie wyzwanie i prawdziwe piekło dla uczestników i ich maszyn Przekonał się o tym Adam Małysz, któremu na drugim etapie doszczętnie spłonął samochód.
 • Krzysztof Hołowczyc i Adam Małysz
  Krzysztof Hołowczyc, jadący samochodem Mini, z pilotem Felipe Palmiro, zajął 8., a Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem (samochód Toyota) - 25. miejsce w drugim dniu Rajdu Dakar. W klasyfikacji generalnej Hołowczyc jest na 8. pozycji, Małysz na 23.
 • Adam Małysz
  Trzynastokilometrowy prolog był pierwszym etapem tegorocznej edycji Rajdu Dakar - uczestnicy najtrudniejszej próby rajdowej sprawdzili się na trasie Lima - Pisco. Dobrze spisali się polscy kierowcy, którzy po pierwszym dniu rajdu zajmują wysokie miejsca.
 • Krzysztof Hołowczyc
  Na dziesiątym etapie 34. Rajdu Dakar z Iquique do Ariki w Chile długości 377 km (odcinek dojazdowy 317 km), jadący Mini All 4 Racing Krzysztof Hołowczyc miał kilka awarii. To koniec marzeń o zwycięstwie.
 • Krzysztof Hołowczyc
  Krzysztof Hołowczyc mimo wywrotki utrzymał trzecią pozycję w rywalizacji kierowców samochodów 34. Rajdu Dakar po dziewiątym etapie z Antofagasty do Iquique w Chile. Na najdłuższym odcinku specjalnym imprezy liczącym 556 km, zajął czwarte miejsce.
 • Krzysztof Hołowczyc
  Krzysztof Hołowczyc zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji samochodów po ośmiu etapach 34. Rajdu Dakar. W poniedziałek załogi pokonywały w Chile odcinek specjalny długości 477 km na trasie Copiapo - Antofagasta. Kierowca Orlen Teamu uzyskał trzeci czas.
 • Alessandro Botturi
  Niedziela była dniem przerwy w Rajdzie Dakar. Zawodnicy odpoczywali, regenerowali siły, najwięcej pracy przy sprzęcie mieli mechanicy. Dotychczas z imprezy wycofało się 92 uczestników, w tym 47 motocyklistów.
 • Krzysztof Hołowczyc
  Krzysztof Hołowczyc (Mini All 4 Racing) zajął czwarte miejsce na liczącym 419 km siódmym etapie Rajdu Dakar, którego start i meta znajdowały się w chilijskim Copiapo. Kierowca Orlen Teamu utrzymał drugie miejsce w klasyfikacji generalnej samochodów.
 • Rajd Dakar
  Krzysztof Hołowczyc i Adam Małysz dziś nie będą się ścigać. Uczestników Rajdu Dakar zatrzymała pogoda. Ze względu na padający śnieg i oblodzenie w Andach odwołany został szósty etap Rajdu Dakar, z Fiambali w Argentynie do Copiapo w Chile na skraju pustyni Atakama.