• Korzyści bez odpowiedzialności
  Single przestają być obiektem zainteresowań dla wielu pań obawiających się niespodzianek. Kobiety potrzebują gwarancji udanego związku, a taką okazuje się obrączka na palcu. „Taki mężczyzna jest wart zachodu. W końcu nie ma takiego wagonika, którego nie można odczepić” – zapewniają kłusowniczki.
 • Para w łóżku
  Eksperci szacują, że w Polsce problem zdrady dotyka cztery na pięć małżeństw. Romans z inną osobą nie musi jednak oznaczać końca związku. Każdy kryzys można pokonać, a relacje odbudować, wszystko zależy od chęci obu stron – twierdzą psychologowie. Choć wiadomość o niewierności partnera to duży cios, to warto usiąść do rozmowy i podjąć terapię.
 • Rodzina w łóżku
  Zapomnij o afrodyzjakach i romantycznych kolacjach. Jest inny sposób na szczęśliwy związek i udane życie seksualne.
 • Zazdrosne żony...
  Według badań, zazdrość częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Aż 73 procent pań przyznaje, że ten grzeszny stan towarzyszy im na co dzień. Zazdrość żon bardzo często ma swoje źródło w zachowaniu męża...
 • Ewa Gawryluk, Piotr Zelt
  Piotr Zelt w ostatnim wywiadzie wyjawił pewien nieznany fakt ze swojej przeszłości. Okazuje się bowiem, że aktor przez 7 lat był związany z gwiazdą "Na Wspólnej", Ewą Gawryluk.
 • Odpoczynek relaks
  Stany lękowe, przewlekły stres, zaburzenia koncentracji, nadciśnienie czy astma – wszystkie te dolegliwości można złagodzić dzięki nauce technik opanowania oddechu. Ćwiczenia polegają na treningu właściwego rytmu i głębokości oddechów oraz kontrolowaniu mięśni biorących udział we wdechu i wydechu. Jedną z technik oddechowych jest pranajama, której wpływ na ludzki organizm został dobrze przebadany przez naukowców.
 • Mariola Bojarska-Ferenc
  Wyznanie Marioli Bojarskiej-Ferenc, że oglądają się za nią dużo młodsi mężczyźni, wywołało dyskusję w sieci na temat tego, czy 54-letniej kobiecie wolno chwalić się takim adorowaniem. Instruktorka fitness tłumaczy, że jej słowa były formą zabawy, a Polacy są zbyt poważnym narodem i zbyt dosłownie interpretują niektóre stwierdzenia. Gwiazda, która od 27 lat jest w szczęśliwym związku z Ryszardem Ferencem, zdradza także przepis na udane małżeństwo.
 • In vitro
  In vitro na rządzie - prawdopodobnie 10 marca. Komitet Stały Rady Ministrów przyjął projekt ustawy o zapłodnieniu pozaustrojowym.
 • Nudny seks
  Z raportu przygotowanego przez demografów Uniwersytetu Łódzkiego wyłania się niezbyt optymistyczny obraz polskich małżeństw. Co roku rozstaje się 70 tys. par, co oznacza, ze co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Według naukowców głównymi przyczynami rozpadu związków są: zmniejszająca się dzietność, emigracja oraz emancypacja kobiet. Oto, dlaczego jeszcze panowie odchodzą od partnerek...
 • Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska
  Natasza Urbańska wyznała ostatnio, że w końcu wyzwoliła się spod skrzydeł Janusza Józefowicza i wywalczyła sobie wolność artystyczną. W małżeństwie jednak, nie chce być kobietą wyzwoloną.