• Maria Wiktoria Wałęsa i Patryk Suski
  Kiedy córka byłego prezydenta zaczęła się spotykać z Patrykiem Suskim, spadła na nią lawina krytyki - że nic z tego nie będzie, że mężczyzna, który była skazywany za jazdę po pijanemu, to fatalna partia, że gorzej nie mogła wybrać. A tymczasem to właśnie ten "niegrzeczny chłopiec" wydobył z niej to, co najpiękniejsze. Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia. Prawda, że Maria dawno nie była w tak dobrej formie?
 • Maja Frykowska, Maria Wiktoria Wałęsa, Marta Grycan
  Kiedyś były gwiazdami show biznesu i ulubienicami kolorowej prasy, dziś jednak próżno szukać ich na czerwonych dywanach. Co stało się z celebrytkami, które nagle zniknęły z mediów?
 • Lech Wałęsa z żoną Danutą i córką Marią Wiktorą na wakacjach w Portugalii
  Lech Wałęsa podróżuje często, a swoimi wojażami chwali się na portalach społecznościowych. Były prezydent ostatnio znów wybrał się na wakacje, tym razem do słonecznej Portugalii. Wyjątkowo, w wycieczce towarzyszyły mu żona Danuta i córka Maria Wiktoria.
 • Ultrakrótka spódniczka Marii Wiktorii Wałęsy
  O kobietach, które skończyły 30 lat, mówi się, że pewne ubrania im nie przystoją. Córka byłego prezydenta zupełnie się tym jednak nie przejmuje i z pewnością siebie godną pozazdroszczenia eksponuje ciało. Szkoda tylko, że ubrania, które wybiera, nie najlepiej na niej leżą...
 • Maria Wiktoria Wałęsa z partnerem
  Córka byłego prezydenta od pewnego czasu rzadko bywała na show-biznesowych imprezach. W środę pojawiła się jednak na otwarciu ekskluzywnego salonu optycznego. To wyjście było dla niej okazją do zaprezentowania nowego partnera i nowej figury. I jak tu nie wierzyć, że miłość odchudza...?
 • Maria Wiktoria to najmłodsza córka Lecha i Danuty Wałęsów. Biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami" na kilka chwil stała się celebrytką i bohaterką plotkarskich mediów. Teraz, w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, wspomina tę przygodę z perspektywy czasu.
 • Maria Wiktoria Wałęsa i Edyta Herbuś
  Gdański sąd złożył zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa przez zarząd firmy Cottonsushi. To spółka Marii Wiktorii Wałęsy, córki byłego prezydenta.
 • Kuba Wojewódzki nie przepuści żadnej okazji, by zadrwić z absurdów polskiego show biznesu. Tym razem, na celowniku jego ironii znalazła się Maria Wiktoria Wałęsa. Czym córka byłego prezydenta naraziła się Kubie?
 • Zaplątana w kreację Maria Wiktoria Wałęsa
  Maria Wiktoria Wałęsa dołączyła do grona znanych kobiet, które pojawiły się publicznie w kreacji krępującej ruchy. Na wczorajszej imprezie Art Fashion Nigft córka byłego prezydenta miała problemy z poruszaniem się przez zbyt długi płaszcz. Mimo to wyglądała świetnie. Zobaczcie!
 • Tatauaż Marii Wiktorii Wałęsy.
  Maria Wiktoria Wałęsa długo nie pojawiała się na show-biznesowych imprezach. W ten weekend zaszczyciła jednak swoją obecnością znane wydarzenie, którego celem jest promocja Polski - "Poland Why Not". Córka byłego prezydenta zaprezentowała się tego wieczoru w bardzo seksownej kreacji, odsłaniającej tatuaż na plecach i pozwalającej dokładnie przyjrzeć się jej biustowi. Do tego wszystkiego nowa fryzura i szczupła sylwetka - oto zupełnie nowa Maria Wiktoria Wałęsa!