• Mariah Carey i Justin Bieber nagrali razem hit?
  W sieci pojawił się owoc współpracy Mariah Carey i Justina Biebera – piosenka "Why You Mad".
 • Mariah Carey ma gwiazdę na Bulwarze Sławy
  Spełniło się wielkie marzenie Mariah Carey. Amerykańska wokalistka i (czasem aktorka) doczekała się własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Sławy. I jak na divę przystało – zrobiła wrażenie!
 • Whitney Houston miała 48 lat
  Nie żyje Whitney Houston. Śmierć diwy zaskoczyła nie tylko fanów na całym świecie, ale również najbliższych przyjaciół, którzy z niedowierzaniem piszą na Twitterze o śmierci swojej przyjaciółki.
 • Justin Bieber
  1 listopada Justin Bieber wyda swój pierwszy, bożonarodzeniowy album. Do pracy nad "Under the Mistletoe" nastoletni idol zaprosił wielu znanych gości. A że Justinowi się nie odmawia, to na płycie usłyszymy Boyz II Men, Mariah Carey, Ushera, The Band Perry oraz Bustę Rhymesa. Oto sławny i coraz doroślejszy Kanadyjczyk na zdjęciach z nowej, bardzo ascetycznej sesji.
 • Justin Bieber już myśli o świętach
  U nas jesień, w show biznesie już zima: Justin Bieber zaśpiewa w duecie z Mariah Carey jej wielki świąteczny przebój "All I want for Christmas is you". Piosenka znajdzie się na pierwszej bożonarodzeniowej płycie Biebera "Under the mistletoe" ("Pod jemiołą"). Premiera - 1 listopada.