• Świąteczny rekord hitu Mariah Carey
  Przedświąteczny tydzień w serwisie streamingowym Spotify należał do Mariah Carey. A dokładniej, do jej słynnej bożonarodzeniowej piosenki "All I Want For Christmas Is You". Była ona najchętniej odtwarzaną przez internautów.
 • "Last Christmas" – Wham!
  Są na tym świecie rzeczy niezmienne, jak to, że w Boże Narodzenie chcemy oglądać "Kevina" i nucić "Last Christmas" zespołu Wham! Oto największe – naszym zdaniem – świąteczne hity wszech czasów.
 • 1. "Last Christmas" – Wham!
  Bohater książki i filmu "Był sobie chłopiec" na pytanie, z czego tak naprawdę żyje, wyjaśniał, że z piosenki taty. Wygodne życie zapewniały mu tantiemy za kolędę, skomponowaną przed laty przez jego ojca. Jeżeli tak, to George Michael dzięki "Last Christmas" nie powinien się martwić o środki do życia... Oto największe – naszym zdaniem – świąteczne hity, bez których trudno sobie wyobrazić Boże Narodzenie...
 • Oto 10 utworów najczęściej słuchanych w tegoroczne Boże Narodzenie w Polsce:
  Niektóre rzeczy się nie zmieniają. W Boże Narodzenie chcemy oglądać "Kevina" i nucić "Last Christmas" zespołu Wham! Ta piosenka była najczęściej słuchanym utworem w Spotify podczas tegorocznych Świąt w Polsce. Na świecie zaś królował przebój "All I want for Christmas is you" Mariah Carey.
 • Duet Wham! w roku powstania ich największego hitu - 1984
  Przebój "Last Christmas" zespołu Wham! okazał się najchętniej ściąganą gwiazdkową piosenką.